Litery, słowa, całe zdania... dekoracyjne napisy są ozdobą i inspiracją. Plakaty ze złotymi myślami i stylowe drewniane litery z Posterville przywodzą na myśl styl francuski, skandynawski i shabby chic. Czyli po prostu klasyka...

Pomysł zrodził się z potrzeby serca - Anna Grams, marketingowiec i stylistka - urządzając własny dom nie mogła znaleźć nic oryginalnego i pasującego do jej wnętrz, więc postanowiła sama zaprojektować grafiki. Potem uznała, że to, co podoba się jej, może spodobać się też innym... i tak powstał sklep internetowy Posterville, miejsce, w którym ceni się słowa, myśli i prostotę.

Anna lubi styl klasyczny, wnętrza w jasnych i ciepłych kolorach. Inspiruje ją styl skandynawski, francuski i shabby chic. Dlatego w Posterville znajdziemy plakaty ze złotymi myślami po angielsku, a także stylowe drewniane litery i napisy. Te ostatnie to domena męża Anny, Michała. Gdy okazało się, że wykonawcy trudno zachować odpowiedni standard, Michał otworzył warsztat i sam zaczął je projektować i produkować. Dziś jego ozdobne litery i napisy zdobią już wiele domów i firm. 

Plakaty ze złotymi myślami i dekoracyjne drewniane litery i napisy Posterville pasują do różnych miejsc w domu: sypialni, biblioteki, salonu, przedpokoju, kuchni i pokoju dziecięcego. Jednak ulubiona grafika Anny to ta z hasłem "Fashion is my drug" - nic dziwnego, wszak jest stylistką mody. Wielu sympatyków zyskał też prosty plakat z tekstem "Life does not have to be perfect to be wonderful".

Jeśli jednak nie znajdziemy w sklepie Posterville swojego wymarzonego napisu, nic straconego. Możemy zaproponować własne hasło na plakat i jego styl graficzny albo zamówić drewniany napis według swojego pomysłu. Projekt dostaniemy gratis!

źródło i zdjęcia: Posterville