Już od poniedziałku, 8 września 2014, w sklepach Tchibo pojawi się jesienna kolekcja akcesoriów kuchennych i dekoracyjnych. Zobacz kolekcję Smaki jesieni.

Zmysłowy fiolet bakłażana, energetyczny oranż dyni... Dzięki utrzymanym w barwach jesieni akcesoriom kuchennym i dekoracyjnym Tchibo odkryjecie najpiękniejsze i najsmaczniejsze strony tej pory roku. Prawdziwa gratka dla koneserów smacznej i pięknej kuchni.

W ofercie znajdziemy garnki, patelnie i brytfanny z kutego aluminium, ceramiczne formy do zapiekania, a także emaliowaną żeliwną patelnię - w sam raz, by przyrządzić coś naprawdę rozgrzewającego!

Jesień to czas przetworów, więc w jesiennej kolekcji Tchibo nie mogło zabraknąć słoików i butelek. Jest też mnóstwo przydatnych - nie tylko przy robieniu dżemów i marynat - akcesoriów, takich jak szczotki do szorowania jarzyn, tarki, łyżki, a nawet zestaw narzędzi do rzeźbienia w owocach i warzywach. Z jego pomocą stworzysz najpiękniejszą dynię na Halloween.

Z kolei obrusy, bieżniki, podkładki pod talerze i inne dekoracje w barwach jesieni pozwolą cieszyć się pięknej tej pory roku nie tylko na spacerach, lecz i w domowym zaciszu.

źródło i zdjęcia: Tchibo