Produkty marki FNS Gerpol zostały uhonorowane Laurem Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2014. To wyróżnienie to dowód, że sztućce, noże i nożyczki Gerpol zdobyły serca klientów.

Laur Konsumenta to ogólnopolski plebiscyt, w którym wyłaniane są najpopularniejsze marki i producenci. Przynosi on odpowiedź na pytanie, które produkty i marki cieszą się największym zainteresowaniem klientów. Laur w kategorii Odkrycie Roku przyznawany jest produktom i usługom nowym i innowacyjnym.

- Laur Konsumenta to nagroda prestiżowa i szczególnie cenna, gdyż potwierdza mocna pozycję rynkową naszych produktów, dużą rozpoznawalność marki FNS Gerpol i przede wszystkim wysoka ocenę nasze oferty wśród obecnych i potencjalnych klientów - oświadczył Julian Sobolewski, prezes zarządu Fabryki Nakryć Stołowych Gerpol Sp. z o.o.  

Przyznana nagroda świadczy o tym, że połączenie najwyższej jakości materiałów i pomysłowość polskich projektantów dają w rezultacie produkty luksusowe i trwałe. Wyprodukowane z najlepszych materiałów noże kuchenne, nożyczki i sztućce Gerpol są eleganckie i ponadczasowe, przekazywane nawet z pokolenia na pokolenie. 

źródło i zdjęcie: FNS Gerpol