Białe ściany i sufity wciąż w modzie. Bo ściany i sufity pomalowane na biały mat optycznie powiększają wnętrze, rozświetlają je, maskują niedoskonałości ścian. Nowa farba do ścian i sufitów Śnieżka Super Matt to jeszcze głębsze matowe wykończenie.

Białe ściany i sufity rozświetlają wnętrze, dają wrażenie czystości i przestrzeni, znakomicie sprawdzają się zarówno w przestronnych pomieszczeniach z dużymi przeszkleniami, jak i w ciasnych klitkach. Jednak uzyskanie idealnej białej powierzchni ściany czy sufitu nie zawsze jest proste. A refleksy światła - czy to słonecznego, czy elektrycznego - potrafią bezlitośnie obnażyć wszelkie mankamenty.

Dlatego do malowania dużych powierzchni Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA przygotowała nową głęboko matową farbę - Śnieżka Super Matt. Farba tworzy na pomalowanych nią ścianach i sufitach głęboko matową, jednolitą powierzchnię, niezależnie od kata padania światła. Jest to zasługa unikatowej kompozycji najwyższej jakości wypełniaczy, bieli i polimerowego spoiwa.

Głęboko matowe wymalowanie ogranicza powstawanie refleksów świetlnych. Dzięki temu farba Śnieżka Super Matt skutecznie maskuje nierówności podłoża, wybacza nawet drobne błędy malarskie. Pomalowane nią ściany i sufity stają się wizualnie gładsze. Efekt ten wzmacnia jeszcze bardzo dobra rozlewność farby, pomimo że nie chlapie przy malowaniu. Gdy do tego dodamy doskonałe krycie, wysoką wydajność (jednym litrem pomalujemy do 13 m² ścian lub sufitów) i atrakcyjną cenę (38,38 zł za 5 litrów), to możemy śmiało stwierdzić, że Śnieżka Super Matt jest niezastąpiona przy malowaniu sufitów oraz dużych, dobrze oświetlonych powierzchni.

Białą farbą Śnieżka Super Matt można malować m.in. tynki wapienne i cementowo-wapienne, gipsowe, a także ściany drewniane i z materiałów drewnopochodnych, a także z cegły, kamienia i płyt gipsowo-kartonowych. 

źródło i zdjęcia: Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA