Drewniana podłoga i woda to kłopotliwe połączenie. Jednak Quick-Step podjął jednak wyzwanie ich pogodzenia. Kolekcje Impressive i Impressive Ultra to wodoodporne panele, które wyglądają jak z najprawdziwszedrewno.

Kupując podłogę do kuchni, łazienki czy przedpokoju, nie musimy już wybierać pomiędzy uroda a funkcjonalnością. Wodoodporne panele Quick-Step zapewniają i jedno, i drugie. Dzięki technologii Hydroseal® laminowane panele podłogowe Impressive i Impressive Ultra są całkowicie odporne na wodę. W kolekcji znajdziemy 16 modnych dekorów, które tak z idealnie odwzorowują fakturę drewna, że 90% osób nie potrafi odróżnić ich od pierwowzoru.

16 nowych wzorów wodoodpornych paneli Quick-Step

Wzory podłóg Impressive Ultra znakomicie wpisują się w modne obecnie style: industrialny, vintage i skandynawski. Tak więc w tym roku królują nie wiśnia, buk, klon czy merbau, a sosna i dąb jako klasyka gatunku. Obok wzorów klasycznych pojawiają się dekory stylizowane na zużyte, ze spękaniami, śladami cięcia piłą i szczotkowania. Dzięki najnowszym technologiom ich wygląd i faktura są zdumiewająco realistyczne. A ponieważ błyszczące podłogi są już passe, w najnowszych kolekcjach paneli Quick-Step stawia na wykończenia matowe i średnim połyskiem. Wciąż modne są jasne podłogi, więc w kolekcji znajdziemy podłogi o naturalnym wybarwieniu sosny i dębu, a także imitujące bielone deski. Jednak amatorzy niebanalnych rozwiązań znajdą też takie rodzynki jak podłoga łącząca rysunek sosny i betonu czy imitująca czarne, spalone drewno.

źródło i zdjęcia: Quick-Step