Boisz się plam na kanapie? Zabroń domownikom zbliżania się do niej z czerwonym winem, herbatą i kremem czekoladowym. Albo wybierz tkaniny obiciowe Magic Home i przestań stresować siebie i innych.

Tkaniny obiciowe firmy Fargotex Group z kolekcji Magic Home to ogromna różnorodność struktur oraz bogactwo kolorów i odcieni. Jednak najważniejsze jest to, czego nie widać, a przynajmniej nie od razu. Dzięki apreturom Easy Clean i Easy Life z łatwością usuniemy z nich nawet najbardziej uporczywe plamy.

Po co wybierać między atrakcyjnym wyglądem a funkcjonalnością, skoro możemy mieć i jedno, i drugie. Tkaniny obiciowe z Magic Home Collection są zgodne z najnowszymi wzorniczymi trendami, a jednocześnie praktyczne w codziennym użytkowaniu. Dzięki ich innowacyjnym właściwościom plama nie jest już powodem do stresu, a meble długo będą wyglądać jak nowe.

Jak to jest możliwe? Gdy coś się zaplami, tkaniny Magic Home łatwo wyczyścimy odrobiną wody, ściereczką czy nawet szkolną gumką do ścierania. Niektóre tkaniny z kolekcji w ogóle nie wchłaniają rozlanych substancji. Krople cieczy po prostu gromadzą się na powierzchni tkaniny, co w znacznym stopniu ułatwia czyszczenie - wystarczy zabrudzone miejsce przetrzeć ściereczką.

Nawet uporczywe plamy po kawie, winie czy kremie czekoladowym znikną jak zaczarowane, a obicie kanapy czy fotela natychmiast odzyska nieskazitelny wygląd. Zobacz, jak to działa: 

Obecnie w kolekcji tkanin obiciowych Magic Home jest aż 15 tkanin, w tym jedna ekoskóra. Bogata gama kolorów pozwoli dobrać odpowiedni odcień do każdej aranżacji, a tkaniny, choć przytulne i miłe w dotyku, zaskoczą nas niebywałą wytrzymałością włókien. A wszystko po to, abyśmy we własnym domu mogli poczuć się naprawdę swobodnie.

źródło i zdjęcia: Fargotex Group