Już najwyższy czas pomyśleć o ozdobach świątecznych i prezentach! Folkowe motywy w obu rolach sprawdzą się doskonale. Sprawdźmy, co na Boże Narodzenie ma dla nas sklep Folkstar.pl.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia firma Folkstar.pl przygotowała kolekcję produktów, które staną się niepowtarzalnymi ozdobami świątecznymi, a także świetnie sprawdzą się jako prezenty. Nawiązują do polskiego folkloru, więc nadadzą świętom tradycyjny klimat.

Ozdoby świąteczne z Folkstar.pl

Na żadnej polskiej choince nie może zabraknąć bombek. W Folkstar.pl znajdziemy kilka wersji tych tradycyjnych ozdób. Bombki ręcznie malowane przez łowicką twórczynię ludową nawiązują do zwyczajów świątecznych i strojów regionalnych z różnych zakątków Polski. Szklane bombki z Bombkarni przedstawiają kolorowe motywy folklorystyczne. Dla zwolenników łączenia tradycji z nowoczesnością powstały bombki folk z nadrukiem wzorów łowickich i kaszubskich w nowoczesnym designie.

Pomysły na prezenty

Wśród nowości Folkstar.pl są też takie, które świetnie nadadzą się na świąteczne prezenty. Kubek z folkowym nadrukiem w eleganckim pudełku ucieszy każdego i pozwoli jeszcze bardziej cieszyć się smakiem ulubionych napojów.

źródło i zdjęcia: Folkstar.pl