Chcesz zobaczyć najlepiej zaprojektowane produkty i usługi dostępne na polskim rynku? Na wystawie Dobry Wzór 2014 znajdziesz w jednym miejscu 102 finalistów najbardziej prestiżowego polskiego konkursu designu.

Dobry Wzór 2014Od 24 października do 3 grudnia 2014 roku w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie można oglądać najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku. To finaliści i laureaci konkursu Dobry Wzór 2014.

Instytut Wzornictwa Przemysłowego od 1993 roku prowadzi jedyny w kraju niezależny monitoring wzorniczy rynku i zaprasza do konkursu Dobry Wzór producentów, dystrybutorów, usługodawców i studia projektowe, których produkty i usługi zostały rekomendowane przez ekspertów instytutu jako spełniające wymogi dobrego wzornictwa.

Instytut Wzornictwa Przemysłowego stawia sobie za zadnie wydobycie z zalewu towarów na rynku tych najlepszych. Nie tylko designerskich fajerwerków, nie tylko designu ekskluzywnego, ale dobrze zaprojektowanych, nowoczesnych i innowacyjnych produktów, z cenami skalkulowanymi adekwatnie do możliwości przeciętnego Polaka.

W tym roku do finału konkursu zakwalifikowano 102 produkty i usługi. Wszystkie je, w tym także te zwycięskie, możemy oglądać na wystawie Dobry Wzór 2014, która jest czynna codziennie od wtorku do niedzieli w godzinach 10-19. Wstęp wolny.