Bez czego w kuchni trudno się obyć? Bez noża, oczywiście! Tak twierdzi aż 83% Polaków! Dlatego w tegorocznej przedświątecznej promocji Lidla możemy zdobyć noże szafa kuchni - do wyboru nóż Pascala Brodnickiego i Karola Okrasy!

Niemal połowa z nas uważa, że noże kuchenne mogą nam służyć nawet przez całe życie. Nóż, który będzie można otrzymać za zakupy w Lidlu, z pewnością spełni to oczekiwanie. - Wszystko zależy od jakości stali, sposobu wykuwania noża i użytych stopów metali. To ważne, jeśli chcemy mieć pożytek z noża przez długi czas - przekonuje Karol Okrasa. Dlatego nóż szafa kuchni wykonany jest z wyjątkowo trwałej, wytrzymałej i odpornej na korozję stali chromowo-molibdenowo-wanadowej (X50 Cr Mo V15). Ergonomiczny kształt rękojeści gwarantuje wygodną pracę, a wysokiej jakości stal i odpowiedni proces hartowania - odporność na tępienie.

 - Ponadto, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie wybór takiego noża, w którym rękojeść z ostrzem tworzą jedną całość - dodaje Pascal Brodnicki. Dlatego też wszystkie elementy noża z promocji Lidla są płynnie połączone, a ostrze i uchwyt idealnie równe. 

Jeśli, nawet należysz do tych 55% Polaków*, którzy w kuchennej szufladzie mają już 6 noży, nóż szefa kuchni Lidla możesz podarować komuś w prezencie. W estetycznym, kartonowym pudełku oprócz noża znajdziemy książeczkę z mnóstwem ciekawych informacji o nożu: opis technik krojenia, różnych stref noża oraz ich przeznaczenia oraz wskazówki na temat pielęgnacji noża.

Przedświąteczna promocja w sklepach Lidla trwa od 1 do 24 grudnia 2014 r. W zamian za zakupy będzie można otrzymać jeden z dwóch profesjonalnych noży szefa kuchni, które firmują Pascal Brodnicki i Karol Okrasa. Wystarczy zebrać 10 promocyjnych naklejek (1 za każde wydane 60 zł) i uiścić symboliczną opłatę w wysokości 1 gr.

*dane z badań przeprowadzonych przez Instytut Millward Brown na zlecenie Lidl Polska

źródło i zdjęcia: Lidl Polska