W dniach 25-27 marca 2015 roku w EXPO XXI w Warszawie w ramach Międzynarodowych Targów Światło obędą się konferencje dla architektów i projektantów wnętrz z cyklu Idealny Dom i Wnętrze.

Patronat Czas na WnętrzeJedna z konferencji w całości poświęcona będzie oświetleniu we wnętrzach, a gościem specjalnym tego spotkania będzie Justyna Smolec, architekt wnętrz z ogromnym dorobkiem i doświadczeniem. Wykłady Pani Justyny dopełnią prezentacje wystawców Targów Światło, w tym m.in. firmy HOLDBOX oraz firmy LUG.

Druga konferencja poświęcona będzie trendom we wnętrzach. To spotkanie uświetnią m.in. designer Krystian Kowalski oraz specjalista od psychologii koloru Marek Borowiński. Konferencja będzie miała charakter wykładowo-wystawienniczy - w jednej części sali odbywać się będą prezentacje, wykłady i szkolenia dla architektów, a w drugiej firmy z branży wyposażenia wnętrz na stoiskach zaprezentują słuchaczom swoje produkty i rozwiązania.

Obydwa wydarzenia odbędą się w ramach największych targów oświetleniowych w Polsce Światło, które co roku odwiedza około 20 000 branżystów z całego świata.

Organizator: Agencja SOMA
tel. (22) 649 76 69/71
www.soma.info.pl
kamilla.walicka@agencjasoma.pl