Nie trzeba remontować łazienki, by stworzyć w niej relaksująca oazę luksusu. Wystarczy nieco ją uporządkować, a potem opatulić się bajecznie miękkim ręcznikiem... Do tego właśnie zachęca najnowsza kolekcja akcesoriów łazienkowych w sklepach Tchibo - Kąpiel dla zmysłów.

Często właśnie za zamkniętymi drzwiami łazienki znajdujemy czas na zanurzcie się w intymnej atmosferze pełnej błogości. W kąpieli z nutą luksusu i czystego relaksu. Nowa kolekcja akcesoriów łazienkowych Tchibo dostarczy zmysłom zupełnie nowych wrażeń.

Już od poniedziałku 29 grudnia 2014 roku w sklepach Tchibo znajdziemy wszystko, co pomoże przemienić naszą łazienkę w miejsce luksusowego relaksu - od praktycznych i estetycznych wieszaczków, pojemników i innych drobiazgów, dzięki którym w łazience zagości miły dla oka porządek, po kolorowe i puszyste ręczniki i szlafroki, których aksamitny dotyk przeniesie nas do krainy wymarzonego luksusu.

W łazienkowej kolekcji Tchibo nie zabraknie też akcesoriów do pielęgnacji urody, takich jak suszarka do włosów, lokówka czy termoloki. Ci, którzy planują w łazience większe zmiany, będą mogli kupić funkcjonalne meble łazienkowe.

źródło i zdjęcia: Tchibo