Na polskim rynku debiutuje właśnie najnowsze dzieło firmy LG Electronics - zakrzywiony telewizor LG OLED z limitowanej edycji ozdobionej kryształami Swarovskiego. Klasa premium bez dwóch zdań!

Firma LG we współpracy z wiodącym producentem kryształów stworzyła telewizor klasy premium, który ma jedyny w swoim rodzaju zakrzywiony ekran OLED i podstawę ozdobioną kryształami Swarovskiego. Dzięki temu, telewizor zachwyca nie tylko znakomitej jakości obrazem, lecz także wyjątkowo eleganckim wyglądem.

Już od 27 grudnia 2014 telewizor LG OLED z limitowanej edycji będzie dostępny w Polsce - w salonach Luxury Art Cinema w Warszawie.

Podstawę telewizora LG OLED zdobi 460 kryształów Swarovskiego Aurora Borealis w trzech rozmiarach (SS8, 10 i 12). Każdy z nich został naniesiony ręcznie, z największą precyzją. Dzięki temu telewizor Premium od LG stał się czymś więcej niż najlepszy nawet masowo produkowany telewizor - stał się produktem luksusowym.

Telewizor ma wyjątkowo smukłą sylwetkę - jedynie 4 mm grubości i niewielką w porównaniu do przekątnej ekranu (55") wagę - zaledwie 16 kg, idealnie pasuje do subtelnych wnętrz, eleganckich salonów, modernistycznych i minimalistycznych pokojów wypełnionych technologicznymi rozwiązaniami czy nawet ciemnych pomieszczeń w stylu "cigar club".

Limitowana edycja telewizorów LG OLED z kryształami Swarovskiego jest dostępna w salonach Luxury Art Cinema w Warszawie przy ul. Brackiej 11/13 w sugerowanej cenie 12 000 zł. 

źródło i zdjęcia: LG Electronics