Winylowe panele podłogowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem, bo pozwalają połączyć estetyczny wygląd drewnianej czy kamiennej podłogi z mnóstwem praktycznych zalet tworzywa sztucznego. Dlatego firma Adore - światowej klasy producent paneli elastycznych - od 2015 roku wkracza do Polski.

Dzięki coraz bardziej realistycznym dekorom panele winylowe wyglądem do złudzenia mogą przypominać naturalne drewno lub kamień. Pod względem praktycznym jednak znacznie je przewyższają, są bowiem wodoodporne, łatwe w montażu i pielęgnacji (wymiana pojedynczego uszkodzonego panelu nie jest problemem), nadają się do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym. Poza tym odgłos kroków na elastycznych panelach winylowych jest cichszy i przyjemniejszy dla ucha niż w przypadku paneli drewnianych lub laminowanych, są też cieplejsze w dotyku - a więc po prostu przyjemniejsze w użytkowaniu. Znakomicie nadają się zarówno do mieszkaniach i domów, jak i do biur, urzędów, sklepów, hoteli czy restauracji.

Marka Adore oferuje szeroki wybór paneli LVT (luxury vinyl tile) w różnych kategoriach cenowych. Są one odporne na uszkodzenia mechaniczne, bezpieczne (co potwierdzają odpowiednie certyfikaty) i ekologiczne. Firma dużą wagę przywiązuje też do szybkości dostaw i serwisu posprzedażowego, uznając, że jakość obsługi klienta powinna być przynajmniej tak wysoka, jak jakość produktu.

Od 2015 roku panele winylowe Adore można kupić już w Polsce. Do klientów indywidualnych adresowane są panele z linii Adore Style. Sieci detaliczne zaopatruje firma Multidecor, a pojedynczych partnerów handlowych - hurtowych, jak i detalicznych - firma Dekordom. Panele winylowe z linii Adore Touch przeznaczone są dla klientów kontraktowych. Dostarcza je firma Multicontract, współpracująca z dystrybutorami, architektami i dekoratorami wnętrz.

Z marką Adore można będzie zapoznać się także podczas najbliższych targów Budma w Poznaniu (w dniach 10-13.3.2015). Więcej informacji na stronach www.adorefloors.com i www.multicontract.com.pl

źródło i zdjęcia: Adore