Już w sobotę - 31 stycznia 2015 roku - upływa termin rejestracji do 9 edycji konkursu dla architektów i projektantów wnętrz VASCO Integracja. Nie przegap okazji!

Patronat Czas na Wnętrze

Jest o co walczyć, bo łączna wartość wszystkich nagród w konkursie VASCO Integracja sięga 80 000 zł! Zwycięzcy otrzymają: 30 000 zł (podatek opłaca organizator), 2 licencje ARCHICAD STAR(T) edition, sesje zdjęciowe zwycięskich wnętrz (w kategorii REALIZACJA) oraz nagrody rzeczowe od partnerów konkursu.

Szczególny prestiż zapewnia laureatom konkursu VASCO Integracja wręczenie nagród na Gali VASCO i liczne prezentacje nagrodzonych projektów na łamach prasy wnętrzarskiej i portali internetowych poświęconych projektowaniu.

Sprzyjająca jest także otwarta forma konkursu - prace można zgłaszać w kategorii REALIZACJA (fotografie) lub KONCEPCJA (wizualizacje), a jedynym merytorycznym wymogiem jest, aby zastosowany w zgłaszanym projekcie wnętrza grzejnik dekoracyjny VASCO był idealnie zintegrowany z wnętrzem.

Chęć udziału w konkursie należy zgłosić do soboty 31 stycznia 2015, rejestrując się na stronie www.VASCOart.pl. To pierwszy krok - zarejestrowani uczestnicy prace konkursowe mogą nadsyłać do 20 lutego 2015 r. Wszystko wyłącznie w formie elektronicznej na stronie www.VASCOart.pl.

VASCO Integracja - statuetka

Zobacz projekty, który zwyciężył w poprzedniej edycji konkursu VASCO Integracja:

TK Architekci - Natalia Teixeira i Kasia Kowalewska

źródło i zdjęcia: VASCO