Już w dniach 17-20 lutego 2015 r. Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na największą w Polsce prezentację wnętrzarskich nowości - targi Home Decor.

Patronat Czas na WnętrzePonad 120 wystawców oferować będzie najmodniejsze w tym roku dekoracje, akcesoria, oświetlenie i tekstylia. Dla przedsiębiorców z branży wyposażenia wnętrz to najlepsze miejsce na pozyskanie nowych dostawców. Na targach Home Decor będzie można poznać i zamówić oryginalne produkty światowych marek z różnych zakątków świata. Impreza co roku przyciąga też licznych projektantów wnętrz, którzy chcą poznać nowe trendy w świecie designu.

Ekspozycja targów Home Decor obejmuje 4 strefy tematyczne:

  • tekstylia,
  • oświetlenie, 
  • dekoracje
  • akcesoria do kuchni i łazienki (w tym ceramikę i szkło).

Na targach będzie można spotkać zarówno doskonale znane brandy, jak i młode firmy, które stawiają na innowację i konsekwentnie udoskonalają swoją ofertę. Warto zwrócić szczególną uwagę na produkty wyróżnione Złotym Medalem MTP. Statuetka wręczana jest producentom i dystrybutorom za wyjątkową jakość wykonania oraz oryginalne wzornictwo.

W tym roku nagrody zostały przyznane: tkaninie łatwoczyszczącej STONE Magic Home Collection (produkt dostępny na stoisku Fargotex), kolekcji tkanin GLAMUR – Italissima Home by Eva Minge, ręcznikowi MODERN, kolekcji Świątecznej Eurofirany i kolekcji pościeli CITY (wspomniane produkty można będzie znaleźć na stoisku Eurofirany).

Goście targów Home Decor mogą też wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach na temat skutecznych technik marketingu oraz merchandisingu. Podczas dynamicznych prezentacji szkoleniowcy doradzają przedsiębiorcom, jak rozwiązać problemy ograniczające sprzedaż. Szkolenia są otwarte i nie trzeba się na nie wcześniej zapisywać.

Targi Home Decor odbędą się w jednym z najbardziej prestiżowych obiektów targowych w Polsce - pawilonie 5 Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tej samej hali równocześnie odbędzie się arena DESIGN - impreza poświęcona najnowszym trendom we wzornictwie przemysłowym. W bogatym programie arena DESIGN znajdą się m.in. wykłady światowej sławy projektantów ze studia Barber Osgerby, które zaprojektowało pochodnię Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012.

Obu imprezom towarzyszyć będą targi MEBLE Polska - największe biznesowe spotkanie sektora meblarskiego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Wstęp na wszystkie 3 imprezy: Home Decor, arena DESIGN i MEBLE Polska dla osób z branży jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji on-line lub wypełnieniu formularza w kasach podczas trwania imprez. Szczegóły na stronie www.homedecor.pl.

źródło i zdjęcie: Międzynarodowe Targi Poznańskie