Targi młodych projektantów WZORY w weekend 26 i 27 września 2015 r. zagoszczą w Lublinie. Imprezie towarzyszyć będzie mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy!

Patronat Czas na WnętrzeLubelskie Centrum Kultury na ulicy Peowiaków 12 na 2 dni stanie się rezydencją młodego polskiego wzornictwa. WZORY to targi młodych projektantów, które promują świeży polski design i wspierają artystów, dając im możliwość pokazania i sprzedaży swoich prac.

Jednak WZORY to przede wszystkim edukacja - pokazują, czym jest design z praktycznej strony. Są dowodem na to, że design nie musi być drogi i niedostępny. WZORY to okazja do spotkania - z projektantami oraz szerokim spektrum najbardziej wartościowych zjawisk w polskim wzornictwie, przekonania się, że sztuka użytkowa jest na wyciągniecie ręki.

WZORY są dla wszystkich. Dlatego targom towarzyszy bogaty program warsztatów dla dzieci i dorosłych, wykładów, prezentacji i wystaw, od odnawiania starych mebli po rzetelne tradycyjne budownictwo. W sobotni wieczór przewidziane jest także afterparty. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Pełen program dostępny jest na Facebooku.

źródło i zdjęcie: Wzory