Masz dość nudnych, jednobarwnych mebli w łazience? Nowa kolekcja Cersanit Colour to pomysł na zabawę formą i kolorem.

Modułowe meble łazienkowe Colour dostępne są w 4 kolorach: morski błękit, słoneczna żółć, a także szare i białe. Mając do dyspozycji taką paletę, stworzysz w swojej łazience oryginalną trójwymiarową dekorację ściany. A gdy się opatrzy - bez problemu przearanżujesz!  

Fronty zgrabnych szafek Colour dają ogromne możliwości aranżacyjne. Możemy postawić biel i ożywić ją dwiema lub trzema kolorowymi płaszczyznami. Albo zdecydować się na jedno wybarwienie. W zależności od doboru koloru frontów szafek, klimat naszej łazienki może być całkiem różny.

Meble łazienkowe Colour z frontami w błękitnym kolorze przywiodą na myśl klimat wakacji, zwłaszcza, jeśli do damy do nich nieco energetycznego koloru żółtego. Ci, którzy wolą spokojne, monochromatyczne wnętrza, wybiorą raczej biel  i szarość.

W proponowanej przez Cersanit kolekcji oprócz modułowych szafek w modnych odcieniach znajdziemy pasującą stylistycznie ceramikę: kompakt, zawieszaną miskę WC i umywalki 60, 55 i 50 cm. Serię uzupełniają zarówno podumywalkowe, jak i wiszące szafki w różnych rozmiarach.

Gładkie, pozbawione uchwytów fronty nadają szafkom nowoczesną, minimalistyczną estetykę, a przy okazji zapewniają łatwość czyszczenia. Komfort użytkowania gwarantują system "push to open" ("przyciśnij i otwórz") i mechanizm samodomykania.

Szafki można dowolnie zestawiać, tworząc spójne, geometryczne aranżacje. Do wszystkich szafek można dobierać fronty o wymiarach:

  • kwadrat 40 x 40 cm, 
  • prostokąt 40 x 80 cm.
  • prostokąt 40 x 120 cm.

Jeśli na przykład obok 2 kwadratowych szafek 40 x 40 cm zawiesimy prostokątną 40 x 80 cm, powstanie "duży kwadrat" - wygodną i pojemna szafka o wymiarach 80 x 80 cm).  Z kolei dłuższy prostokąt 40 x 120 cm idealnie pasuje krótszym bokiem do dwóch pozostałych modułów dostępnych w linii Colour.

Także do szafek podumywalkowych można dopasować front o wymiarach 40 x 40 cm w jednym z dostępnych kolorów. Szafki podumywalkowe pasują do umywalek z linii ceramiki Colour, ale także do umywalek akrylowych Amao, Como czy Zuro.

W kolekcji dostępna jest również szafka lustrzana oraz bardzo komfortowa szara lub biała deska sedesowa z duroplastu (można także wybrać wersję wolno opadającą z łatwym wypinaniem).

Pod kolor do frontów mebli dobierzemy szklane dekory ścienne, które znakomicie komponują się z błyszczącymi frontami szafek.

Jeśli więc lubisz co jakiś czas odmienić wnętrza domu, z kolekcją Colour Cersanitu zrobisz to w kilka chwil. A kolorowe fronty łazienkowych mebli będą ciekawą odmianą od wszędobylskiej bieli.

źródło i zdjęcia: Cersanit