Na zbliżających się targach Meble Polska 2016 swą premierę będzie mała nowa polska marka DO_M. Jej propozycja to meble do każdego m, sprytne rozwiązania, które świetnie sprawdzą się w niewielkich mieszkaniach. I spodobają ludziom z wyobraźnią.

- Wszystkie pomysły na projekty powstały podczas rozmów o projektowaniu wnętrz. Pomagali nam socjologowie, badaliśmy potrzeby ludzi urządzających swoje mieszkania - zapewniają Katarzyna Pełka i Magdalena Garncarz kierujące zespołem zdolnych polskich projektantów tworzących dla marki DO_M. Jak dowodzą badania, wielu z nas boryka się z problemem urządzenia mieszkania w oryginalny sposób. Wnętrza, podobne u wszystkich znajomych, przestały nam się podobać.

Projektanci i badacze zastanawiali się, jakie powinny być naprawdę dobre meble dla osób, które lubią zmieniać wystrój swoich mieszkań, urządzać je oryginalnie, po swojemu. W końcu postawili na funkcjonalne i proste rozwiązania za rozsądną cenę. Meble, które nawet małe mieszkanie pozwolą urządzić ładnie i wygodnie.

Wszystkie meble DO_M zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Odwołują się do polskiej tradycji projektowania i wytwarzania mebli. Kolekcja DO_M ciągle się rozwija. 

Prapremiera nowej polskiej marki - DO_M

Po raz pierwszy meble DO_M będzie można obejrzeć podczas targów Meble Polska 2016, które odbędą się w dniach 8-11 marca 2016 roku w Poznaniu (Mięzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 3A, stoisko 19), a ci, którzy nie mogą sie doczekać, niech zajrzą na stronę www.do-m.pl.

źródło i zdjęcia: DO_M