W salonach Agata dostępne są meble tapicerowane tkaninami, które są całkowicie odporne na trwałe zabrudzenia. Wreszcie możemy przestać się bać plam na kanapie!

W salonach Agata wiele kolekcji mebli wypoczynkowych można już zamówić w łatwoczyszczącym obiciu z kolekcji Magic Home marki Fargotex. Dostępna jest szeroka oferta tkanin w wielu kolorach i fakturach - wszystkie odporne na trwałe zabrudzenia, a przy tym bardzo wytrzymałe. Ich sekret to specjalna powłoka, która chroni włókna przed wsiąkaniem płynów i wnikaniem zabrudzeń. Jednocześnie materiały te są delikatne i przyjemne w dotyku.

Magic Home - plamy się nie imają

Kupując sofę, narożnik lub fotel z tapicerką Magic Home, nie musimy się obawiać, że mebel się polami. Nie straszna im nawet kawa, herbata czy czerwone wino. Tkaniny te działają jak zmywalne płótno. Nawet ślady po długopisie, ołówku i flamastrze z ekoskór z tej kolekcji łatwo usunąć zwykłą szkolną gumką. Z każdym innym zabrudzeniem poradzimy sobie równie szybko. Rozlany płyn wystarczy zetrzeć papierowym ręcznikiem, a plamy pozbyć się za pomocą czystej wody i szarego mydła. Dla odświeżenia możemy meble regularnie przecierać wilgotną, miękką ściereczką. 

Wodoodporna Galacti

W salonach Agata dostępne są także eleganckie i bardzo funkcjonalne hydrofobowe tkaniny obiciowe Galacti. Ich główną zaletą jest to, że nie wchłaniają płynów. Cokolwiek rozlejemy na sofę lub fotel, możemy szybko i łatwo zetrzeć papierowym ręcznikiem. Tkaniny Galacti są bardzo wytrzymałe, a przy tym przyjazne dla środowiska i zdrowia człowieka. Do wyboru jest aż 20 różnych kolorów i faktur.

źródło i zdjęcia: Salony Agata