Samsung właśnie rozpoczął nabór na testerów pralki AddWash. Każdy może się zgłosić, a 10 wybranych osób przez 2 tygodnie będzie mogło testować pralkę, do której rzeczy można wrzucać nawet w trakcie prania. I dostanie ją na własność!

Nieraz przypominasz sobie, że chciałeś jeszcze wrzucić coś do prania, gdy pralka już działa? Nie martw się, ten problem pojawia się w ponad 90% europejskich domów. Samsung rozwiązał go raz na zawsze - stworzył pralkę AddWash, do której można dodać zapomniane lub pilnie potrzebne do wyprania rzeczy w trakcie prania.

Pralka Samsung WW8500 AddWash może sprawić, że prowadzenie domu będzie łatwiejsze i mniej stresujące. W górnej części drzwi pralki są dodatkowe drzwiczki, które pozwalają wrzucić zapomniane lub pilnie potrzebne do wyprania rzeczy i - jeśli trzeba - dodatkową porcję detergentu w dowolnym momencie cyklu prania. Dzięki temu jeśli na przykład znajdziemy zagubioną skarpetkę albo okaże się, że strój sportowy dziecka potrzebny jest na jutro na trening, bez stresu i kłopotu dodamy je do trwającego prania.

Już teraz - do 9 marca 2016 r. - można się zgłosić do testowania tej jedynej w swoim rodzaju pralki, a na dodatek wygrać atrakcyjne nagrody. Jeśli więc chcesz się na własnej skórze przekonać, jak AddWash działa w praniu, i zostać Ambasadorem marki Samsung, nie przegap okazji.

Spośród osób, które prześlą zgłoszenia, zostanie wybranych 10 laureatów, którzy przetestują pralkę AddWash i staną się jej właścicielami. Po dwóch tygodniach testów zostanie wybranych trzech Ambasadorów marki Samsung, którzy wezmą udział w profesjonalnych filmach reklamowych, które zrealizuje ekipa kanału telewizyjnego Discovery Channel oraz blogerzy. Ambasadorzy otrzymają też najnowszy smartfon Samsung Galaxy S7, tak by w pełni mogli wykorzystywać funkcjonalność pralki.

Szczegóły akcji, regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.addwash.pl. 

źródło i zdjęcia: Samsung