Marka Saeco wprowadziła na rynek 4 nowe ekspresy Incanto. Wszystkie parzą wyśmienitą kawę, ale mają różne kolory i wykończenie, różne opcje spieniania mleka oraz pojemności zbiorników na ziarno i wodę. Jest więc w czym wybierać.

Włoska marka Saeco zaprezentowała nową linię w pełni automatycznych ciśnieniowych ekspresów do kawy. Saeco Incanto to 4 modele:

  • One Touch Milk Carafe Extra (HD8919/59)ze zintegrowaną karafką na mleko i spieniaczem oraz większym pojemnikiem na wodę i ziarno; 
  • One Touch Milk Carafe (HD8917/09) ze zintegrowaną karafką na mleko i spieniaczem; 
  • Automatic Milk Frother (HD8914/09) z automatycznym spieniaczem mleka tzw. cappuccinatore oraz pięknie wykończonym metalowym frontem i górą ekspresu; 
  • Classic Milk Frother (HD8911/09) z klasyczną dyszą do spieniania mleka tzw. Panarello. 

Wszystkie ekspresy Incanto są bardzo intuicyjne w obsłudze. Liczne opatentowane technologie pozwalają delektować się różnymi smakami kawowych naparów, których przygotowanie wymaga zaledwie naciśnięcia jednego przycisku.

Przygotowanie mlecznych kaw różni się jednak w zależności od modelu. Automatyczny spieniacz do mleka zastosowany w trzech pierwszych modelach w ciągu kliku sekund sam zabieli naszą kawę idealną mleczną pianką - tak ważną dla wielbicieli cappuccino.

Z kolei klasyczna dysza do spieniania mleka w ekspresie CMF HD8911 przypadnie do gustu tym, którzy wolą sami przejąć rolę domowego baristy i samodzielnie stworzyć gęstą, jedwabistą piankę.

Ekspresy Incanto zaparzą kawę dokładnie taką, jaką lubisz. Dzięki funkcji pamięci można zapisać wybrany czas parzenia dla każdego jej rodzaju.

Idealny smak i aromat kawy zapewniają także młynki z ceramicznymi żarnami, które dają gwarancję, że kawa nie będzie miała posmaku przypalonych ziaren. W ekspresach  Incanto można ustawić 5 grubości mielenia - od najdrobniejszego, jeśli chcesz przygotować prawdziwe espresso po najgrubsze dla łagodniejszej kawy.

Konserwacja ekspresów Incanto jest równie łatwa jak obsługa. Moduł parzenia daje się w całości wyjąć, więc jego regularne czyszczenie nie jest problemem. Poza tym automatyczny cykl czyszczenia i program usuwania kamienia wydłużają żywotność ekspresu.

Z cała pewnością ekspresom Incanto nie można zarzucić  banalnego wyglądu, tradycją bowiem jest  bowiem wyszukane wzornictwo marki Saeco.

Rekomendowane ceny detaliczne ekspresów Incanto wynoszą:

  • INCANTO One Touch Milk Carafe Extra (HD8919/59) - 3359 zł,
  • INCANTO One Touch Milk Carafe (HD8917/09) - 3139 zł,
  • INCANTO Automatic Milk Frother (HD8914/09) - 2819zł,
  • INCANTO Classic Milk Frother (HD8911/09) - 2459 zł.
źródło i zdjęcia: Saeco/Philips