Nowa zmywarka Bosch Serie 8 ma powstała z myślą o całej rodzinie. Np. mycie w podwyższonej temperaturze (opcja HigienaPlus) docenią rodzice małych dzieci, a takich "rodzinnych" funkcji jest więcej...

Nowa zmywarka Bosch SMS88TI07E ma aż 8 programów mycia oraz liczne funkcje dodatkowe, tak aby zaspokoić potrzeby całej rodziny. Funkcja HigienaPlus przyda się w szczególności młodym rodzicom, bo dzięki podwyższonej temperaturze mycia dziecięce butelki i kubeczki będą nie tylko perfekcyjnie umyte, lecz także sterylne i wolne od bakterii. Można więc zapomnieć o kłopotliwym parzeniu naczyń dla dziecka.

Zabiegani rodzice, którzy zawsze mają ręce pełne roboty, chętnie skorzystają też z funkcji opóźnienia startu. Dzięki niej zmywanie rozpocznie się w dowolnym dogodnym dla nas czasie, np. w nocy lub gdy jesteśmy w pracy. Natomiast innowacyjny system suszenia EcoZeolith sprawi, że naczynia będą gotowe do użycia tuż po zakończeniu programu. W ten sposób zmywarka Bosch pomaga nam oszczędzać czas.

Zeolith to naturalny minerał, który pochłania wilgoć i przetwarza ją w ciepłe powietrze. A przy tym wszystko to z dobroczynnym wpływem na nasz domowy budżet: system EcoZeolith pozwala zmniejszyć o 30% zużycie energii na poziomie klasy efektywności energetycznej A.

Pojemna i elastyczna

Częstym problemem dużych rodzin jest sterta brudnych naczyń po całym dniu. Nowa zmywarka Bosch mieści ich aż 13 kompletów, a system koszy VarioFlex Pro z szufladą Vario3 Pro pozwala na lepsze wykorzystanie przestrzeni zmywarki. Po wspólnym gotowaniu do umycia mamy nie tylko talerze czy szklanki, ale też mocno zabrudzone garnki. Z najbardziej uporczywymi nieczystościami perfekcyjnie poradzi sobie funkcja Strefa Intensywna, która zwiększa ciśnienie wody w dolnym koszu.

Nowa zmywarka marki Bosch wyposażona jest w wyświetlacz TFT o doskonałym kontraście, dlatego informacje o trwającym właśnie programie bez problemu odczytamy pod każdym kątem. Wybór programu i funkcji jest niezwykle prosty. Dotykowy metalowy panel intuicyjnie i wygodnie prowadzi przez proces wyboru.

Gwarancja na system AquaStop (zapobiegający zalaniu mieszkania) na cały czas użytkowania urządzenia pozwoli nam w spokoju cieszyć się wakacyjnymi wyjazdami.

Parametry zmywarki Bosch SMS88TI07E:

  • suszenie EcoZeolith
  • silnik EcoSilence Drive, super cichy: 42db
  • szuflada Vario3 Pro
  • Higiena Plus
  • oświetlenie komory zmywarki: Emotion-Light (diody emitujące łagodne, białe światło)
  • funkcja VarioSpeed Plus skracająca czas pracy programu nawet do 66%
  • cena: 4919 zł

źródło i zdjęcia: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego