Warto zaznaczyć, że tematem, który pragniemy Wam przybliżyć, nie będzie alkohol. Niemniej, nazwy przepięknych jesiennych, modnych ostatnio i powracających w trendach kolorów dywanów są zaczerpnięte od nazw szlachetnych trunków.

Podobnie jak brązy, odcienie miodu, tabaki w pewnym momencie zniknęły niemal całkowicie z naszego otoczenia. Jednak, jak to bywa z modą i trendami, również tym razem przekonujemy się, że to co dobre wraca.

Dywan Luna w kolorze Patyna
Dywan Luna w kolorze Patyna

Szczególnie w długie jesienno-zimowe wieczory potrzebujemy ciepła i przytulności. Otoczeni kolorystyką najnowszych propozycji Dywilanu, z przyjemnością zapadamy się w miękki fotel lub - jeszcze lepiej - układamy przy kominku na grubym wełnianym dywanie z kubkiem gorącej kawy i ciekawą książką.

Wszystko oczywiście zależy od proporcji i zdrowego rozsądku. Tak jak w przypadku trunków, nie należy przesadzać. Idealne rozwiązania to takie, w których jedynie pojedyncze elementy są zaznaczone mocną barwą, ale nie dominują.

Dywan w kolorze koniaku warto na przykład zestawić z grafitowym tłem. Ciepłe ogniste barwy doskonale korespondują z surowością stali, chłodem betonu. Inna metoda to zastąpienie brzoskwiniowych lub waniliowych ścian jasnymi chłodnymi beżami czy szarością, by finalnie rozgrzać wnętrze dywilanem.

Więcej koniakowych inspiracji, na dywany.dywilan.pl. Dywilany, znajdziecie w salonach partnerskich oraz w naszym Salonie Firmowym w Łodzi.

źródło i zdjęcia: Dywilan