Chcesz tak urządzić łazienkę, żeby jej wystrój nie znudził się po kilku sezonach? Baterie Hiacynt marki Deante w najnowszym wariancie kolorystycznym sprawią, że zawsze będzie intrygująca.

Zaprojektowane przez Małgorzatę Płoskońską nowoczesne baterie Hiacynt są teraz dostępne w modnym czarnym kolorze z chromowanymi detalami. Czarne dodatki nie wychodzą z mody, bo nadają wnętrzu wyrafinowany styl. Czerń chętnie stosujemy na fragmentach ścian, na przykład w formie farby tablicowej, w oświetleniu, a obecnie także na stałych elementach wyposażenia łazienek. Baterie firmy Deante będą przykuwającymi uwagę detalami, które podkreślą elegancki styl łazienki i dodadzą jej oryginalności.

Czarne baterie Hiacynt będą efektownie kontrastowały z bielą ceramiki, ale znakomicie podkreślą też urodę umywalek i wanien z innych, mniej typowych materiałów, jak szkło czy granit. Spodobają się tym, którzy poszukują nowatorskich, odważnych pomysłów i cenią rozwiązania na lata. Eleganckie, ciemne wykończenie równoważy lekkie, strzeliste formy zaprojektowane przez Małgorzatę Płoskońską. Matowa powierzchnia korpusów jest przyjemna w dotyku i ciekawie kontrastuje z błyszczącymi płaszczyznami chromowanych dźwigni i wylewek. 

Nowoczesność baterii Hiacynt to nie tylko efektowny design, lecz także walory użytkowe. Baterie umywalkowe mają system eco-click, czyli dwustopniowe otwieranie dźwigni, redukujące zużycie wody do 50%. Ruchomy aerator zaś pozwala precyzyjnie pokierować strumieniem wody. Korki click-clack w bateriach umywalkowych i bidetowej pozwalają wygodnie otwierać i zamykać odpływ wody.

Kolekcja Hiacynt jest dostępna w 3 wykończeniach - najnowszym czarno-chromowanym, biało-chromowanym i klasycznym chromowanym. Do wyboru są baterie: umywalkowe (niska i wysoka), wannowa, natryskowa i bidetowa. Serię uzupełniają deszczownia i zestaw natryskowy jednopunktowy.

źródło i zdjęcia: Deante