W piątek 18 listopada 2016 r. o godz. 10:00 odbędzie się oficjalne otwarcie nowego, już drugiego w Warszawie, salonu sieci Agata. Przez cały weekend w nowym sklepie na kupujących czekać będą atrakcyjne promocje!

Nowy salon na Targówku wyróżnia się na tle innych sklepów sieci Agata. Jest największy - jego powierzchnia to aż 25 000 m², czyli ponad dwa razy więcej niż otwartego w czerwcu sklepu w Częstochowie. Na dwóch kondygnacjach znajdziemy ponad 20 000 mebli i artykułów wyposażenia wnętrz od ok. 300 producentów z Polski i z zagranicy. Poszukujący inspiracji będą mogli obejrzeć aż 200 przykładowych aranżacji różnych pomieszczeń, a szczególnie wymagający w wydzielonej Strefie Premium na 2000 m² znajdą markowe meble od producentów z Włoch i Niemiec.

Promocje na otwarcie

Z okazji otwarcia od 18 do 24 listopada w salonie na Targówku (Park Handlowy Targówek, ul. Toruńska 118) będzie obowiązywać specjalna gazetka promocyjna z dziesiątkami produktów w atrakcyjnych cenach. Jednym z hitów cenowych jest sofa Dakota przeceniona aż o 50% - z 1999 zł na 999 zł. Poza tym do 20 listopada w całej Polsce trwa promocja Rabaty do 20% albo 50 rat 0%, która będzie obowiązywała także w nowym salonie. Tak więc klienci, którzy odwiedzą nowo otwarty sklep, będą mogli kupić wybrane produkty po obniżonych cenach lub skorzystać z atrakcyjnego systemu ratalnego. Szczegóły i regulamin promocji dostępne na www.agatameble.pl oraz w salonach Agata.

Sklep na terenie Parku Handlowego Targówek jest już 20. salonem Agata w Polsce i kolejnym, który powstał w oparciu o nową identyfikację wizualną sieci. Warto dodać, że nowe logo Agata zostało przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego narodzone tytułem "Dobry Wzór".

Agata to firma z ponad 60-letnimi tradycjami na polskim rynku meblarskim. Jej nowoczesne salony meblowe mieszczą się w największych miastach w Polsce i każdego roku odwiedza je kilka milionów klientów. Uznanie, jakim salony Agata cieszą się w opinii Polaków potwierdza także przyznane w 2016 r. Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości w kategorii "salony meblowe".

źródło i zdjęcie: Agata