W środę 16 listopada 2016 r. odbędzie się 10 edycja OKK! design. Spotkanie będzie okazją do zapoznania się z trendami w designie, podsumowań osiągnięć mijającego roku oraz przyjrzenia się przyszłości wzornictwa i projektowania. Zapowiada się wyjątkowa, bo jubileuszowa impreza. Jej hasło przewodnie brzmi: Dobre dziś - lepsze jutro!

Patronat Czas na WnetrzeDOBRE DZIŚ to podsumowanie osiągnięć mijającego roku 2016 w designie oraz projektowaniu i urządzaniu wnętrz. LEPSZE JUTRO to spojrzenie w przyszłość, okazja do przedstawienia planów na nadchodzący rok i zwiastun tego, co ma niebawem nastąpić w sferze projektowania. Swoje wykłady już zapowiedzieli znakomici goście, m.in.:

  • Robert Majkut - jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich projektantów, założyciel marki Robert Majkut Design, 
  • Miłosz Kowalski - członek Małopolskiej Izby Architektów, asystent naukowo-dydaktyczny w Zakładzie Kompozycji Urbanistycznej Instytutu Projektowania Urbanistycznego na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej, 
  • Anna Grużewska - zastępca redaktor naczelnej miesiecznika Czas na Wnętrze, juror w plebiscycie Must Have na najlepiej zaprojektowane polskie produkty podczas Festiwalu Łódź Design, 
  • Ula Michalak - blogerka pisząca z pasją o tematyce aranżacji wnętrz, inicjatorka i organizatorka MEETBLOGIN - ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich, pomysłodawczyni Bloggers Zone.

Poza tym Daniel Welfel - specjalista od nowych technologii - opowie o rzeczywistości wirtualnej w projektowaniu wnętrz, a Marcin Zastawnik - specjalista ds. akustyki w ProperSound, doktorant AGH, popularyzator nauk - wygłosi prezentację pod tytułem: "Akustyka wnętrz - jak osiągnąć komfort akustyczny we współczesnych biurach?".

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Kałuża, którą usłyszeć można w Radio Kolor i zobaczyć w TVP 2, podczas "Pytania na Śniadanie". Przewidziane są także liczne konkursy z cennymi nagrodami oraz upominki dla wszystkich gości.

OKK! design to cykl spotkań architektów i projektantów wnętrz z czołowymi postaciami designu, reprezentantami środowiska akademickiego i przedstawicielami najlepszych firm wnętrzarskich. Skupia się wokół dobrego wzornictwa i najnowszych rozwiązań technologicznych. Wydarzenie to na stełe wpisało się do kalandarza imprez związanych ze światem designu i projektowania wnętrz. Sprzyja poszerzaniu kompetencji oraz nawiązywaniu kontaktów biznesowych w branży architektonicznej i wnętrzarskiej. Pierwsza edycja odbyła się w 2012 roku. Pomysłodawczynią i twórcą spotkań jest Olga Kisiel-Konopka, właścicielka marki OKK!

10. spotkanie szkoleniowo-konferencyjne OKK! design odbędzie się w środę 16 listopada 2016 r. w przestrzeni MYSIA 3 w Warszawie, w godz. 12.30-19.30. Partnerami 10. edycji OKK! design są: AXOR, Comitor, Ege, Amtico, Carpet Studio, BM Housing, LAKO, Everspace, BEJOT, PIXERS, 7 razy ładniej, Galeria Heban, MINI Bawaria Motors, Avant. O podniebienia gości zadba Restauracja Halka, której właścicielami są architekci! Wstęp wolny! Zapraszamy serdecznie.

Zgłoszenia uczestnictwa proszę kierować na adres mailowy: olga@okkpr.pl lub telefonicznie 882 444 811. 

źródło i zdjęcia: OKK!