Zimą trudno się obyć się bez ciepłych pledów, koców i wygodnych poduch. O tej porze roku więcej czasu spędzamy w czterech ścianach, więc stwórzmy w nich azyl przed nieprzyjemną aurą. 

Przez najbliższych kilka miesięcy wypoczywać  będziemy głównie na sofie, w fotelu lub łóżku. Najchętniej otuleni wełnianymi kocami i wygodnie podparci poduszkami, marzyć będziemy o powrocie lata.

Już teraz kolekcję idealnych na zimne dni i wieczory tekstyliów znajdziemy w salonach HOUSE & more. Wśród nich jest nowa linia Soft Senses - pledy, koce, poszewki na poduszki, podkładki, obrusy i zasłony wykonane z naturalnego lnu i bawełnianego welwetu. Chłodna, spokojna kolorystyka utrzymana w tonacji błękitu, mięty i granatu ożywiona została interesującymi fakturami szlachetnych materiałów. Wszystkie, bez wyjątku, tekstylia domowe z linii Soft Senses będą doskonałym dopełnieniem wnętrz zarówno w stylu nowoczesnym, jak i nowojorskim lub klasycznym. Salonowi dodadzą ciepła, a w sypialni pozwolą otoczyć się błogą ciszą i spokojem.

Kolekcję Soft Senses zaprojektowano tak, by każdy z elementów dobrze komponował się z pozostałymi.  

Wiele ciekawych - i ciepłych - koców, futrzanych pledów i poduszek znajdziemy również w kolekcjach Manhattan i New England. Wśród nich są modele zdobione geometrycznymi wzorami oraz dzianiny o grubym splocie.

źródło i zdjęcia: HOUSE & more