Podsumowaniem każdego z kursów projektowania wnętrz CREATORA jest konkurs na najlepszy projekt. Poznajmy najnowsze laureatki!

Patronat Czas na WnętrzeProjekty Michaliny Boguszewskiej, Magdaleny Blok, Agnieszki Rymarczyk Justyny Rus i Anny Bodzak zostały nagrodzone jako najlepsze prace kończące jesienne edycje kursów projektowania wnętrz CREATOR. 

Michalina Boguszewska jest absolwentką jesiennego kursu CREATOR, który odbył się we Wrocławiu, Magdalena Blok - w Gdyni, Agnieszka Rymarczyk - w Warszawie, Justyna Rus - w Krakowie. Anna Bodzak brała udział w letniej edycji w Krakowie. Z przyjemnością prezentujemy zwycięskie prace i gratulujemy laureatkom. Panie otrzymały także nagrody ufundowane przez sponsorów.

Kursy CREATOR są autorskimi projektami szkoleniowymi skierowanymi do wszystkich, którzy chcą zdobyć zawód projektanta wnętrz lub poszerzyć i usystematyzować swoją wiedzę na ten temat. Prowadzone są przez wykładowców akademickich oraz cenionych w Polsce architektów, projektantów wnętrz i designerów.

Zajęcia mają rozbudowaną formę wykładów, warsztatów i prezentacji multimedialnych oraz spotkań na żywo z dobrym wzornictwem w najlepszych showroomach wnętrzarskich. Formuła ta umożliwia uczestnikom zdobyć nie tylko teoretyczną, ale też praktyczną wiedzę, a tym samym pozwala na kompleksowe przygotowanie do pracy w zawodach projektanta wnętrz, stylisty i dekoratora.

Zajęcia kończą się prezentacją własnych etiud projektowych wykonanych przez uczestników, które są później oceniane przez specjalistów. Najlepsze prace są nagradzane, a ich autorzy mają możliwość zaistnienia w liczących się polskich mediach wnętrzarskich i branżowych. Uczestnicy na zakończenie kursu otrzymują certyfikaty ukończenia MEN. Zajęcia od ponad 10 lat organizuje i prowadzi Niepubliczna Placówka Oświatowa CREATOR pod nadzorem Kuratorium Oświaty. Jako pierwsza i jedyna w Polsce opracowała ona autorską formułę organizowania konkursów na najlepszy projekt zaliczeniowy pod patronatem medialnym.

Najbliższe kursy CREATOR rozpoczynają się:

  • 4 marca 2017 r. w Krakowie
  • 11 marca 2017 r. w Warszawie
  • 25 marca 2017 r. we Wrocławiu i Gdyni

Trwają jeszcze zapisy, ale liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji na stronie www.creator.net.pl. Zgłoszenia na kursy: Małgorzata Stawińska, biuro@creator.net.pl, tel. 504 222 373.

O laureatkach kursów projektowania wnętrz CREATOR:

Michalina Boguszewska - uczestniczyła w jesiennej edycji kursu CREATOR w 2016 r. we Wrocławiu. 

Projekt wnętrza - Michalina Boguszewska Michalina Boguszewska

Miesza w Miłkowie. Ukończyła studia pierwszego stopnia na wydziale Budownictwa o specjalności konstrukcje budowlane i inżynierskie na Politechnice Śląskiej. W październiku rozpoczęła studia magisterskie na tym samym kierunku. W wolnych chwilach lubi czynnie spędzać czas, jeździć na rowerze i biegać. Jej pasją są podróże i poznawanie nowych miejsc. Często wyjeżdża w góry, gdzie najchętniej odpoczywa.

Magdalena Blok (Topp) - jest laureatką jesiennej edycji kursu CREATOR w 2016 r. w Gdyni, a mieszka w Wejherowie.

Magdalena Blok Projekt wnętrza - Magdalena Blok

Ukończyła studia na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej z oceną celującą i została wyróżniona Złotą Odznaką Absolwenta Politechniki Gdańskiej. Pracuje jako analityk finansowy i uwielbia swoją pracę. Jest przykładem tego, że umysł ścisły może być udanym połączeniem z kreatywnością humanisty oraz duszą artysty. W czasie wolnym chętnie czyta książki, a nawet pisze własne opowiadania. Jest laureatką konkursu literackiego „Powiew Weny” organizowanego przez wejherowską bibliotekę organizowanego w latach 2008, 2009 i 2013. Pasjonuje się także rysowaniem, malowaniem i projektowaniem wnętrz.

Agnieszka Rymarczyk - laureatka jesiennej edycji kursu CREATOR w 2016 r. w Warszawie.

Projekt wnętrza - Agnieszka Rymarczyk Agnieszka Rymarczyk

Na co dzień zajmuje się projektowaniem odzieży, a od niedawna pasjonuje się architekturą. W wolnych chwilach bierze udział w festiwalach muzycznych lub wyjeżdża w odludne miejsca. Jej największym marzeniem jest podróż na daleką północ Norwegii oraz do Nowej Zelandii.

Justyna Rus - laureatka jesiennej edycji kursu CREATOR w 2016 r., w Krakowie.

Justyna Rus Projekt wnętrza - Justyna Rus

Sens i kierunek jej działaniom nadaje kreowanie chwil, przestrzeni i rzeczy pełnych pozytywnej energii. Jej pasje przeplatają się, tworząc podstawę mojego warsztatu. Charakteryzacja filmowa wprowadziła ją w świat sztuki i koloru. Podróżowanie otworzyło ją na inność, a natura nauczyła pokory. Projektowanie wnętrz, któremu oddała swoje serce, zamyka w formie jej kalejdoskop doświadczeń.

Anna Bodzak - laureatka letniej edycji kursu CREATOR w 2016 r., w Krakowie.

Projekt wnętrza - Anna Bodzak Anna Bodzak

Ukończyła towaroznawstwo, a jest krupierem. Pracuje także w Balecie Cracovia Danza, gdzie artystycznie wyżywa się tworząc grafiki dla zespołu. Mensanka, kreatywny umysł ścisły i zasadnicza zodiakalna Panna. Spełniona matka dwójki dzieci. 

źródło i zdjęcia: CREATOR