Brabantia przedstawia kolejny sposób walki z marnowaniem jedzenia. Czołowa marka produkująca akcesoria domowe wprowadza nowe, półprzezroczyste pojemniki kuchenne o pojemności 1,3 l w czterech wariantach kolorystycznych, oraz szklane litrowe pojemniki - wszystkie wyposażone w poręczne miarki. Nowości pomogą w prawidłowym przechowywaniu żywność i dokładnym odmierzaniu porcji. Czy może być jeszcze lepiej? Tak! Część dochodu z każdego sprzedanego pojemnika to dotacja na rzecz akcji Hunger Project.

Eleganckie pojemniki kuchenne z miarką

Plastikowe pojemniki w 4 kolorach: miętowym, pudrowym, szarym i transparentnym, kształtem przypominają karafkę, dzięki czemu łatwiej jest je chwycić i kontrolować odmierzanie. Miarka podpowiada porcję produktu dla osoby oraz spełnia funkcję szczelnej pokrywy, więc zawartość pozostaje świeża na dłużej. Pojemniki zostały wykonane z wytrzymałego rodzaju plastiku (Tritan) i mogą być myte w zmywarce. Dzięki nim Twoja kuchnia zyska nową porcję designu! Aha, i mają 10-letnią gwarancję. I jak tu ich nie kochać? Cena: 59,00 zł.

Szklane pojemniki kuchenne z miarką

Klasyczne szklane pojemniki zostały wyposażone w silikonowe pokrywy w kolorze szarym i miętowym. Szczelne zamknięcie zapewni dłuższą świeżość jedzenia. Na górze każdego pojemnika znajduje się miarka, która pomaga odmierzać rekomendowaną porcje na jedną osobę i wskaże, ile ryżu czy makaronu trzeba ugotować *. Już na pierwszy rzut oka widzisz, co jest w środku i ile produktu zostało Te wygodne, stylowe i ekonomiczne pojemniki to idealny wybór dla każdego, kto nie lubi marnować jedzenia. Nowe pojemniki posiadają 10-letnią gwarancję. Cena: 69,00 zł.

Zapobiegaj marnowaniu żywności i wspieraj akcję Hunger Project

Czy wiesz, że w krajach o wysokim stopniu rozwoju marnowana jest aż 1/3 produkowanej żywności? Nowe pojemniki kuchenne z miarką od Brabantia nie tylko pomogą uniknąć marnowania jedzenia, lecz także umożliwią wsparcie walki z głodem na świecie. Każdy sprzedany pojemnik oznacza dotację na rzecz akcji Hunger Project. Ta międzynarodowa organizacja non-profit chce doprowadzić do rozwiązania problemu głodu na świecie do roku 2030 poprzez szkolenia i inwestowanie w ludzi mieszkających w wioskach w Afryce, Południowej Azji i Ameryce Łacińskiej. Twój nowy pojemnik przekłada się na szkolenie dla jednej osoby.