1 grudnia 2018 r. w krakowskiej Galerii Sztuka Wnętrz Tetmajera 83 odbyło się otwarcie 17. salonu marki Miloo Home, która funkcjonuje na rynku od 2009 roku.

Każde wnętrze opowiada swoją własną, niepowtarzalną historię. To motto inspiruje projektantów firmy do tworzenia kolekcji, które porywają w magiczną podróż po świecie designu. Różnorodność stylów połączona jest z wysoką jakością materiałów i dbałością o każdy szczegół wykonania.

W nowym salonie Miloo Home, klienci znajdą starannie wyselekcjonowane meble do różnych pomieszczeń, dywany, tekstylia, piękne lampy, ozdoby, lustra oraz wiele innych akcesoriów do stworzenia nastrojowych i wyjątkowych wnętrz.

Galeria Sztuka Wnętrz Tetmajera 83 została wybrana ze względu na prestiż i nowoczesność miejsca, które zaprojektował światowej sławy architekt, prof. Romulad Loegler. Miejsce to jest przykładem nowoczesnego rozwiązania architektonicznego łączącego funkcję handlową z edukacyjną. Galeria jest gratką dla koneserów pięknych i oryginalnych rozwiązań wnętrzarskich i architektonicznych.

W ostatnich dniach Miloo Home otworzyło również pop-up store w Centrum handlowym Lublin Plaza. Marka Miloo Home powstała w wyniku rebrandingu House&More. Ta ekskluzywna sieć salonów wnętrzarskich, oferujących starannie wyselekcjonowane meble i akcesoria w różnych stylach - od ciepłego i przytulnego stylu boho, przez elegancki styl nowojorski do nowoczesnej klasyki, obecna jest na polskim rynku od 2009 r.

Obecnie Miloo Home posiada 16 salonów w największych polskich miastach oraz sklep internetowy. Rozwija się również za granicą: jej produkty znajdziemy w eleganckim salonie w Dusseldorfie usytuowanym w prestiżowej części tego miasta. W kolejnych latach firma planuje ekspansję na inne rynki zagraniczne.