Tej wiosny nie będzie nudno! Zaatakują nas kwieciste wzory, kolorowe barwy i koralowe detale. Tegoroczne kolekcje znanych marek zaspokoją także oczekiwania miłośników natury. Podstawą do wiosennych szaleństw będą bowiem neutralne odcienie i lekkie, lniane tkaniny.

Kwiatowe motywy od DUKA

Wiosenną ofertę marki DUKA stanowią przede wszystkim porcelanowe naczynia, szklane podkładki i deski kuchenne oraz tekstylia.  Zwieńczeniem najnowszej oferty DUKA są szklanki i kieliszki – zaprojektowane w stylu retro HANKO oraz opalizująca linia GRYNING.

Kolekcję zaprojektowała Sophia Perina-Miller - rosyjska artystka mieszkająca na co dzień w Szkocji, słynąca ze swojego charakterystycznego stylu malarstwa kwiatowego, łączącego akwarele z żelowymi piórami. Jej prace wystawiane są w wiodących galeriach w całej Wielkiej Brytanii.

Wiosenna kolekcja DUKA zadebiutuje 21 lutego 2019 w sieci sklepów stacjonarnych oraz w sklepie internetowym.

Feeria barw od IKEA w kolekcji SOMMAR 2019

Gdy nadchodzi lato, marzą nam się długie i częste wyjazdy, pozwalające nabrać nowej perspektywy, a także zerwać z rutyną. Niestety, trudno jest pogodzić potrzebę naładowania baterii z codziennymi obowiązkami oraz brakiem dostatecznej ilości wolnego czasu.

Rozwiązanie podsuwa IKEA wraz z tegoroczną kolekcją SOMMAR, która pozwoli na dłużej zatrzymać ulubione letnie chwile. W jej skład wchodzą m.in. tekstylia w soczystych barwach, oryginalne akcesoria, funkcjonalne meble oraz kolorowe lampy solarne.

Jedno jest pewne - każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Tegoroczna kolekcja SOMMAR została stworzona wspólnie z dwiema projektantkami: Lottą Kühlhorn i Malin Unnborn, którym zawdzięczamy mnogość nasyconych barw.

Urban jungle, Living Coral i kolory ziemi od H&M HOME

H&M Home trzymając się pewniaka, jakim są jasne odcienie na wiosnę, uzupełnia kolekcję o pochodną koloru roku w postaci koralowych i różowych pledów i dodatków. Gdzieniegdzie znajdziemy też kwiatowe motywy, pozostałości po modnej w zeszłym sezonie miejskiej dżungli oraz neutralne, lniane tkaniny. 

Bacznie przyglądając się nowościom wiodących marek, śmiało możemy stwierdzić, że do łask wracają ciepłe odcienie, piaskowe barwy, beże, brązy, które dominowały w naszych domach dekadę temu.

Naturalna kolekcja od ZARA HOME

Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że ZARA HOME nie zaoferowała nam niczego nowego. Zarówno naturalne tkaniny, bambusowe detale jak też neutralne kolory mogliśmy obserwować w poprzednim sezonie. Ale...zwróćmy uwagę na detale! 

Przyglądając się całej kolekcji wiosennej od ZARA HOME zaobserwujemy w niej jasne tkaniny uzupełnione o...musztardę! Wygląda na to, że musztardowy kolor zadomowi się w naszych wnętrzach na dobre. 

Wiosenne trendy od Westwing

Nowości aranżacyjne od Westwing potwierdzają - do naszych domów nadchodzi wielki powrót koloru! Tutaj także nie zabrakło miejsca dla wdzięcznej musztardy. 

Bezpieczną opcją dla powściągliwych są ciepłe beże i lekkie tkaniny uzupełnione o złote detale.