5 i 6 października na targach Warsaw Home odbędą się warsztaty z dekorowania lamp "Nie ściemniaj - potrafisz!". Poprowadzą je Ania i Beti, autorki bloga wnętrzarskiego Pani to Potrafi i prowadzące program "Robota na Weekend" w Nowa TV.

Poznaj triki w dekorowaniu lamp!

Wspólne warsztaty szwedzkiej marki Markslöjd i blogerek Pani to Potrafi są przeznaczone dla tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w dekorowaniu lamp. Ania i Beti podzielą się swoją wiedzą i inspirującymi pomysłami. Będą one przydatne dla uczestników zarówno podczas warsztatów, jak i wtedy, gdy zdecydują się zmienić coś samemu w domowych aranżacjach.

- Warsztaty są dla wszystkich chętnych, którzy nie tylko lubią "robótki ręczne", ale cenią też wspólne spędzanie wolnego czasu w kreatywnym gronie. Nie trzeba mieć wielkich zdolności plastycznych, ani doświadczenia, wystarczy dobry humor i szczere chęci - powiedziały Ania i Beti z bloga Pani to Potrafi.

Jakie zadanie czeka uczestników? Każdy z uczestników przygotuje własną dekorację jednej z lamp marki Markslöjd, którą po warsztatach zabierze ze sobą do domu.

- Na warsztatach planujemy ozdabiać białe lampy stołowe. Będzie można wystylizować nie tylko abażur, ale również bazę lampy. Uczestnicy warsztatów będą mieli do dyspozycji pisaki do porcelany, markery, papiery ozdobne, wstążki i inne potrzebne akcesoria do ozdobienia lampy - dodają blogerki.

Jak wziąć udział w warsztatach?

Przy stoisku marki Markslöjd (nr C2.11 w hali C) będzie przygotowana specjalna strefa, w której odbędą się 4 tury warsztatów w następujących terminach:

5.10.2019 r. (sobota)

  • Grupa I - godz. 11:00-12:30
  • Grupa II - godz. 13:30-15:00

6.10.2019 r. (niedziela)

  • Grupa I - godz. 11:00-12:30
  • Grupa II - godz. 13:30-15:00

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji mailowej. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem: markslojd@4public.pl. Liczba miejsc ograniczona.