Zapraszamy do nowej edycji konkursu dla architektów i architektów wnętrz VASCO Integracja 2020. W tym sezonie uczestników oprócz dotychczasowych kategorii, czeka wyjątkowe zadanie - zaprojektowanie domku letniskowego z kontenerów!

Kategorie Konkursu

W tej edycji konkursu VASCO wprowadza trzy kategorie oraz jedną subkategorię:

  • Kategoria PROJEKT ZREALIZOWANY
  • Kategoria PROJEKT KONCEPCYJNY
  • Subkategoria PROJEKT STUDENCKI


W tych kategoriach konkurs jest otwarty pod względem tematyki. Jedynym merytorycznym wymogiem jest, aby zastosowany w zgłaszanym projekcie wnętrza (do kategorii REALIZACJA -fotografie lub kategorii KONCEPCJA - wizualizacje) grzejnik dekoracyjny VASCO był idealnie zintegrowany z wnętrzem.

I NAGRODA w 11 edycji konkursu Projekt Zrealizowany. Lokal Studio, Magdalena Załoga, Kraków

NOWA kategoria - INNOWACJE

Tematem tej kategorii w bieżącej edycji konkursu jest: KONTENEROWY DOMEK LETNISKOWY. Kategoria ta, objęta patronatem merytorycznym przez STOWARZYSZENIE ARCHITEKTÓW WNĘTRZ - Partnera Konkursu, nie determinuje użycia grzejnika VASCO, natomiast wymaga wskazanie sposobu ogrzewania i określenia realnego źródła ciepła.

Koncepcyjny projekt ma mieć charakter autorski. Nie powinien opierać się wyłącznie na dotychczasowo stosowanych technologiach, ale mogą z nich twórczo korzystać. Ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja, fotowoltaika, energia wiatrowa lub inne źródła odnawialne niedozowanie muszą towarzyszyć tej kategorii.

Zasilanie obiektów w niezbędną energię może wyprzedzać popularne dzisiaj rozwiązania. Zastosowane rozwiązania muszą mieć natomiast swoje uzasadnienie ekonomiczne i być odpowiedzią na bieżące potrzeby i zagrożenia zmieniającego się klimatu i jego konsekwencji.

I NAGRODA w 11 edycji konkursu Projekt Koncepcyjny. Paulina Zwolak, Jakub Nieć; Projektyw, Kraków

Terminy Konkursu

Ostateczny termin rejestracji do konkursu na portalu konkursu przypada na: 31 marzec 2020 r. Natomiast prace konkursowe będzie można przesyłać do 30 kwiecień 2020 r. Zapraszamy do rejestracji na naszym portalu już dziś, a my w odpowiednim czasie przypomnimy o upływającym terminie nadsyłania projektów.

Więcej informacji na: www.vascoart.pl/konkurs