Podczas aranżacji swojego mieszkania, coraz więcej osób stawia na klasyczne, stonowane kolory, a projektanci stosują ponadczasowe rozwiązania podczas doboru produktów. Jednym z takich rozwiązań są drewniane płytki z kolekcji WOODLAND marki Cersanit - czyli klasyka w nowoczesnym wydaniu.

Drewniane płytki, które wszędzie pasują

Kolekcja WOODLAND została stworzona w oparciu o ciepłe i zimne beże, brązy oraz tradycyjną biel. Do wyboru są różnorodne odsłony rysunków drewna, m.in. orzech amerykański, dąb, sosnę bądź bielone drewna. Starannie stworzony design płytek ukazuje ich charakterystyczne cechy. Drewniane płytki marki Cersanit łączą ze sobą zarówno rustykalny, jak i nowoczesny wygląd, dzięki czemu idealnie nadają do każdego wnętrza - skandynawskiego, w stylu boho, bądź loftowego.

Harmonia i spokój w łazience

Takie odczucia zapewnia połączenie ciepłych barw gresu z odcieniami szarości, bieli i czerni, które występuje w kolekcji HICKORY WOOD BROWN. Wzór orzecha amerykańskiego to ciemnobrązowa kolorystyka matowych płytek. Oddaje ciepło palonego drewna, tym samym tworząc intrygującą, nieco tajemniczą przestrzeń. Dzięki temu łazienka stanie się miejscem wyciszenia i relaksu, tworząc z pomieszczenia oazę spokoju.

Świeżość przestrzeni

Nieskończone możliwości aranżacji wnętrza, nadające powiew świeżości, zapewnia wybór kolekcji ALPINE WOOD WHITE. Przy delikatnych kolorach wyposażenia pomieszczenia tworzy intrygujący oraz oryginalny efekt wizualny. Dzięki swojemu kolorowi, naśladującego bielone drewno, płytki sprawdzą się zarówno w sypialni, salonie, kuchni, a nawet w pokoju dziecięcym. Ich matowa struktura sprawia, że można je kłaść nie tylko na podłodze, lecz również na ścianie.

Niebanalne wnętrze

Nie potrzeba wiele, aby stworzyć wyjątkową aranżację mieszkania. Niekonwencjonalne wnętrze można uzyskać przy połączeniu dwóch stylów - klasycznego oraz nowoczesnego. Jest to możliwe dzięki kolekcji BIRCH WOOD BROWN, która wprowadza w klimat przestronnych wnętrz starych kamienic. Płytki w odcieniu ciemnego beżu przyciągają wzrok, tworząc w mieszkaniu autentyczny design. Kolekcja ta świetnie się sprawdza w towarzystwie dodatków oraz sztukaterii w ciemnych kolorach.

Dla miłośników surowego stylu

Nasze mieszkanie może być zarówno miejscem relaksu i wypoczynku, jak i pracy twórczej. Od nas zależy jak wykorzystamy przestrzeń salonową. Jeśli postanowimy stworzyć z niej domową pracownię, gresy z kolekcji PINE WOOD BEIGE staną na wysokości zadania dzięki wysokiej odporności na plamy i ścieranie. Jasny ton beżu płytki kojarzy się ze świeżo obrobionym drewnem. Co więcej, pozwala na swobodne dopasowanie się do koloru mebli, zapewniając w mieszkaniu poczucie czystej harmonii.

Więcej informacji na: www.cersanit.com.pl