Nowością kolekcji Pinio jest elegancka i stylizowana kolekcja Marie. Ponadczasowa kolekcja Marie utrzymana w stylistyce classic modern to element wystroju przestrzeni dla dziecka w każdym wieku. Doskonałe połączenie elegancji i czystej formy mebla podkreślają uproszczone detale w kształcie litery V oraz proste cokoły. Kolekcja została nagrodzona Diamentem Meblarstwa.

Marie to uniwersalna kolekcja, która świetnie sprawdzi się w każdym dziecięcym wnętrzu. Meble mają prostą, ponadczasową formę. Cechą charakterystyczną są ozdobne, ukośne listwy na frontach łóżek, szaf oraz na szufladach komody.

Dzięki zastosowaniu funkcjonalnych rozwiązań i wysokiej jakości materiałów meble z kolekcji posłużą dziecku przez wiele lat. Proste, eleganckie wzornictwo oraz biały kolor zapewniają spokój w dziecięcym pokoju. Kolekcja ta przeznaczona jest zarówno dla małych jak i starszych dzieci.

Funkcjonalne rozwiązania sprawiają, że meble te rosną razem z dzieckiem. Kolekcja wykonana jest z malowanej płyty MDF.

W skład kolekcji Pinio Marie wchodzą:

  • Regał otwarty z szufladą
  • Łóżeczko, łóżeczko-tapczanik
  • Szafa 2-drzwiowa i 3-drzwiowa z szufladą
  • Komoda 3-szufladowa z przewijakiem 

Kolekcja Marie to czarny koń konkursu meblarskiego Diament Meblarstwa, którego jest laureatem w kategorii strefa Young - meble dziecięce i młodzieżowe w klasie premium. Marie otrzymała w swojej kategorii największą liczbę głosów. Kapituła konkursu, złożona z reprezentantów różnych dziedzin związanych z przemysłem meblarskim, zapewniła bezstronność i obiektywną ocenę. Ponadczasowa kolekcja Marie utrzymana w stylistyce classic modern to element wystroju przestrzeni dla dziecka w każdym wieku.

Doskonałe połączenie elegancji i czystej formy mebla podkreślają uproszczone detale w kształcie litery V oraz proste cokoły. Meble są bezpieczne, funkcjonalne i wykonane z malowanej płyty MDF.

Projektant: Sylwia Kowalczyk, Renata Mikołajczyk

Meble Pinio są atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości. Kupując meble firmy Pinio masz pewność, że są one w 100% bezpieczne dla Twojego dziecka.

Więcej informacji na: www.pinio.com.pl