Czy można sprzątać i dezynfekować mieszkanie za jednym zamachem? Jest to możliwe pod warunkiem, że zastosujemy odpowiednie środki. Nowa bakteriobójcza seria preparatów Sidolux Anti-Bac bezwzględnie niszczy bakterie i grzyby, pozostawiając mieszkanie czystym i pachnącym.

Często nie zdajemy sobie sprawy, że efekty naszego sprzątania nie są takie, jakie byśmy sobie tego życzyli. Powierzchowne czyszczenie domu może sprawić, że znikną kurz i osad, ale nie pozwoli unieszkodliwić bakterii, grzybów i pleśni.

Wszyscy sprzątamy nasze mieszkania, ale mało kto je dezynfekuje. Tymczasem tylko dokładna higiena pozwala zapewnić naszej rodzinie zdrowie, bezpieczeństwo i komfort. Stan czystości wielu przedmiotów, z których korzystamy codziennie, jak zlewy, wanna, lodówka, kuchenka, kabina prysznicowa, nie budzi naszych wątpliwości, dopóki nie widać na nich plam, zacieków czy brudu. W tych miejscach gromadzą się jednak bakterie i grzyby. Żeby się ich pozbyć trzeba zastosować środki biobójcze.

Sidolux Anti-Bac - fachowy pogromca bakterii

Specjalistyczna linia produktów Sidolux Anti-Bac spełnia europejską normę odnośnie usuwania bakterii i grzybów, w tym pleśni. Antybakteryjne preparaty zostały zarejestrowane jako środki biobójcze. W skład serii wchodzą:

Sidolux Anti-Bac do kuchni - przeznaczony do mycia i dezynfekcji wszystkich miejsc, które mogą być siedliskami mikrobów - od blatów, zlewów i płyt ceramicznych przez okapy, szafki, lodówki, mikrofalówki po deski do krojenia oraz inne powierzchnie, na których kładziona jest żywność. Razem z drobnoustrojami skutecznie usuwa kurz, tłuszcz i wszelkie inne zabrudzenia.

Sidolux Anti-Bac do łazienki - idealnie nadaje się do dezynfekcyjnego mycia łazienek, a w szczególności takich miejsc jak kabiny prysznicowe, toalety, wanny czy umywalki. Perfekcyjnie usuwa bakterie i grzyby również z armatury łazienkowej i sanitariatów.

Sidolux Anti-Bac do podłóg i innych powierzchni twardych - ekspert w czyszczeniu i dezynfekcji różnego rodzaju podłóg. Polecany do używania na wszelkich wodoodpornych powierzchniach - od lakierowanego drewna po tworzywa sztuczne. Skutecznie usuwa z nich bakterie i grzyby, pozostawiając je odkażone i bezpieczne.

Sidolux Anti-Bac uniwersalny - pozwala odkazić przedmioty, które są często dotykane przez wiele osób i w przypadku których zadbanie, by były wolne od negatywnej flory bakteryjnej jest szczególnie ważne. Można stosować go w różnych miejscach - na klamkach, meblach, materacach, zabawkach, telefonach, wykładzinach, ceramice, szkle, tworzywach sztucznych, stali nierdzewnej. Rewelacyjnie sprawdza się także w dezynfekcyjnym myciu zlewozmywaków, pryszniców, toalet, umywalek i wanien.

Sidolux Anti Bac - czystość plus dezynfekcja

Dzięki zawartości specjalnej substancji czynnej preparaty z antybakteryjnej serii Sidolux Anti-Bac dwa zadania zamieniają w jedno. Nie tylko, jak większość środków chemii domowej, czyszczą powierzchnie, ale także je odkażają. Sidolux Anti-Bac do kuchni, do łazienki, do podłóg oraz uniwersalny są bezlitosne dla szkodliwych mikroorganizmów, ale przy tym łagodne dla domowych powierzchni.

Receptura produktów antybakteryjnej serii Sidolux Anti-Bac pozwala bezpiecznie stosować je na wszystkich przedmiotach wykonanych z wodoodpornych materiałów. Nie trzeba się obawiać o ryzyko ich zniszczenia, odbarwienia czy złuszczenia. Nowe środki Sidolux mają jeszcze jedną wspólną zaletę - świeży, miętowo-eukaliptusowy zapach. Przyjemna woń utrzymuje się w mieszkaniu jeszcze po zastosowaniu antybakteryjnych preparatów.

Więcej informacji na: www.sidolux-antibac.pl