Takich świec jeszcze nie było! Zainspirowane perfekcją otaczającej nas przyrody i innowacyjnością myśli technicznej, o niezwykle eleganckim i oryginalnym wykończeniu, świece Vellutier® pozostawiają niezatarte wrażenie. To produkt niezwykle szykowny i oryginalny, idealny na prezent z każdej okazji.

Marka powstała z głębokiej potrzeby odnalezienia najwyższej jakości, którą zapieczętowały lata poszukiwań. To dlatego w świecach Vellutier® odnajdziemy światowy design na najwyższym poziomie i wysmakowaną elegancję, która nigdy nie wychodzi z mody. Zamiłowanie do ponadprzeciętnych rozwiązań od zawsze popychało twórców marki do poszukiwań prawdziwych perełek, klejnotów w otaczającej rzeczywistości. Zainspirowani perfekcją przyrody, nowinkami technologicznymi i charyzmatycznością niecodziennych miejsc stworzyli ekskluzywne i niepowtarzalne świece, które swoją obecnością zmieniają przestrzeń wokół nas.

Vellutier® to doznanie, na które składa się wiele elementów. Osiągnięcie wyżyn na każdym etapie produkcji było możliwe dzięki współpracy genialnych artystów i specjalistów w dziedzinie projektowania szkła, obróbki drewna oraz uhonorowanych mistrzów światowego perfumiarstwa.

Prawdziwe klejnoty - zapachy świec Vellutier® zostały ukryte w najwyższej jakości, aksamitnym wosku o specjalnej, bezpiecznej recepturze (opartej na wosku rzepakowym z regionalnych upraw) i opakowane w unikalne, dedykowane marce szkło. Jego wytworny kształt, z charakterystycznym dwupłaszczyznowym ścięciem, tworzy z precyzyjnie dopasowaną przykrywką z prawdziwego drewna jedną, idealną bryłę.

Heraldyczne logo grawerowane w drewnie przykrywki podkreśla wyjątkowość szlachetnego materiału, odsłaniając jego wyjątkową strukturę.

Świece Vellutier® posiadają bawełniany knot wykonany przy użyciu egipskiej bawełny, do którego produkcji wykorzystano bawełnę najwyższej jakości, która pozwala świecy palić się ładnym, czystym płomieniem.

Zapachy Vellutier® to starannie wyselekcjonowane eleganckie kompozycje, które przenoszą w odległe miejsca opowiadając, poprzez zawarte w nich unikalne nuty, pasjonujące historie z najpiękniejszych zakątków świata takich jak Madagaskar, Maroko czy syberyjska tajga.

Świece Vellutier® stanowią prawdziwą ozdobę każdego wnętrza, a ich wyjątkowe kompozycje zapachowe, powstające w najlepszych domach perfumeryjnych Europy, trafiają w najbardziej wyrafinowane gusta.

Więcej informacji na: www.vellutier.pl