Planujesz urządzić na nowo swoje mieszkanie, lecz wciąż nie wiesz od czego zacząć? Na jaki styl się zdecydować, aby wnętrze szybko się nie zestarzało? Jak umiejętnie dobrać dodatki? Dołącz do nas i zapytaj o poradę naszych ekspertów. 

Magazyn Czas na Wnętrze nie zwalnia tempa i oprócz wydawania magazynu drukowanego oraz prowadzenia portalu internetowego prężnie działa również w social mediach. Tym razem redaktorzy magazynu stworzyli grupę na Facebooku mającą za zadanie zrzeszać miłośników pięknych wnętrz i dobrego wzornictwa.

-Tak naprawdę pomysł na dzielenie się poradami wnętrzarskimi z biegiem lat ewoluował. Początkowo udzielaliśmy ich w formie porad projektanta dostępnych na naszym portalu. Szybko zdaliśmy sobie jednak sprawę, że zapotrzebowanie na tego typu wiedzę jest ogromne i aktualna forma to za mało. Tak powstał pomysł stworzenia miejsca w sieci, które połączy ludzi zaczynających swoją przygodę z wnętrzami z prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie. - mówi Adrianna Tarnowska, redaktor magazynu Czas na Wnętrze.

Do grupy zaproszono nie tylko użytkowników portalu i czytelników magazynu drukowanego, ale także zaprzyjaźnionych architektów, projektantów i redaktorów. Dzięki temu członkowie grupy otrzymają fachową pomoc, a profesjonaliści będą mieli możliwość edukacji i zwiększania grona swoich potencjalnych klientów.

Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/404698150857252