Ostatnie miesiące całkowicie zmieniły sposób naszego funkcjonowania w wielu aspektach życia. Sytuacja związana z pandemią oraz długotrwała izolacja zapoczątkowała szereg zmian w podejściu do urządzania i myślenia o domowej przestrzeni, stawiając przed architektami, designerami i projektantami wnętrz zupełnie nowe wyzwania. Jeśli projektujesz i urządzasz wnętrza, poszukujesz trendów czy inspiracji, piszesz lub pasjonujesz się najnowszymi rozwiązaniami w sferze designu, to wydarzenie jest dla Ciebie!

Zagadnienia e-konferencji Castoramy

Weź udział w pierwszej e-konferencji Castoramy dla architektów, projektantów i specjalistów w urządzaniu wnętrz i dowiedz się m.in.:

• Jak pandemia i długotrwała izolacja domowa wpłynęła na sposób projektowania i urządzania wnętrz?

• Jakich rozwiązań poszukują klienci i jakie są ich obecne potrzeby?

• Jakie trendy będą najsilniejsze w 2021 roku?

• Jak wprowadzić wellness do domowej przestrzeni?

• Jak w prosty i praktyczny sposób zaprojektować wnętrze 2.0?  

Start już 28 stycznia o 13:00!

Goście specjalni

Dyskusję poprowadzi Radosław Gajda - architekt, popularyzator i krytyk architektury, współautor najpopularniejszego w Polsce programu o architekturze „Good Idea”. W roli prelegentów wystąpią cenieni przez branżę eksperci:

Jakub Kłęczek - architekt i ekspert Castorama Polska,

Anna Grużewska - redaktor naczelna magazynu Czas na Wnętrze,

Magda Skibka - redaktor magazynu PLN Design

Magdalena Chorzewska - psycholog.

Będzie to niepowtarzalna okazja, by posłuchać o najważniejszych zagadnieniach związanych ze zmianami, jakie obserwuje się obecnie na gruncie aranżacji wnętrz, zadać ważne pytania i wymienić się wartościowym know-how, a także poznać dające wiele możliwości produkty i rozwiązania.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły czołowe magazyny wnętrzarskie m.in.: Czas na Wnętrze, Architektura i Biznes, PLN Design, Sztuka Architektury, Sztuka Wnętrza, Cztery Kąty, Ładny Dom. Uczestnictwo w e-konferencji jest bezpłatne.

Aby wziąć w niej udział, należy zarejestrować się poniżej: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/castoramawnetrza

Zaczynamy 28 stycznia o 13:00! Zapraszamy! Limit miejsc ograniczony.