Długie jesienne i zimowe wieczory chętnie spędzamy przy kuchennym stole w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Kuchnia, zwana sercem domu, nabiera wyjątkowego znaczenia. Urządzenie funkcjonalnej, estetycznej i dostosowanej do potrzeb wszystkich domowników kuchni jest więc dużym wyzwaniem. 

W najnowszej kolekcji Leroy Merlin debiutują serie mebli kuchennych Delinia iD. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników i pasują do każdego wnętrza. Pozwalają wyposażyć zarówno aneks kuchenny w kawalerce jak i przestronną kuchnię w domu.

Jak zwykle jesienią lampy stają się nieodzownym elementem wnętrza i przedmiotem pierwszej potrzeby. Nowoczesne rozwiązania technologiczne i pomysłowość projektantów dają nam ogromne możliwości wyboru. Podstawowe założenie jakie musi spełnić dobre oświetlenie to połączenie oszczędności, funkcjonalności z przyjaznym światłem - lampy ledowe są tu najlepszym przykładem. Szklane klosze i abażury przeżywają renesans. Podobnie jak inne naturalne materiały: metal, drewno, tkanina, papier.

Projektanci nadal poszukują inspiracji w naturze. Naturalne, a jednocześnie modne kolory naśladują barwy ziemi. Zieleń w różnych odcieniach, beż, terrakota, oliwka, piasek, brąz w połączeniu z bielą i czernią tworzą ciepłą, kameralną przestrzeń. Podobnie jak gresy odzwierciedlające rysunek drewna czy bambusowe dodatki, plecione koszyki.

I wisienka na torcie: detale i dekoracje w złotym kolorze, które dodadzą wnętrzu blasku i elegancji. Delikatne złote motywy na tapetach, tkaninach i mozaikach, czarno złote lampy, poduszki, kontakty i haczyki przyciągają wzrok. Warto więc rozświetlić i urozmaicić jesienne wnętrza złotym detalem i wykorzystać cały jego potencjał dekoracyjny.

W najnowszej kolekcji Leroy Merlin na jesień zimę 2021/22 znajdziemy rozwiązania i produkty zmniejszające wpływ człowieka na środowisko: wykonane z naturalnych, odnawialnych surowców lub do powtórnego przetworzenia, pozwalające na oszczędzanie wody i energii, dzięki którym nasz dom będzie oszczędny, zdrowy i przytulny.

Nowa kolekcja jest dostępna we wszystkich sklepach Leroy Merlin od września 2021.

Więcej informacji i inspiracji na: www.leroymerlin.pl