14 grudnia 2023 roku, marka TRIBE, jedna z najszybciej rozwijających się marek Accor w Europie, zadebiutowała na węgierskim rynku z otwarciem ibis & TRIBE Budapest Stadium. Jest to więcej niż hotel - to manifest nowoczesnego designu i komfortu, który ma na celu przekształcenie tradycyjnego doświadczenia hotelowego. 

Designerski nocleg w Budapeszcie - premiera innowacyjnego hotelu TRIBE na Węgrzech!

Nowo wybudowany obiekt łączy marki ibis i TRIBE, tworząc przestrzeń, gdzie design i funkcjonalność idą w parze. Hotel charakteryzuje się nowoczesną architekturą i dynamiczną fasadą, która jest częścią projektu Liberty. Wnętrza hotelu są zdominowane przez stylowe meble i dekoracje, które odzwierciedlają miejski, lifestylowy charakter marki TRIBE, jednocześnie oferując przytulne i funkcjonalne przestrzenie do pracy i wypoczynku.

Pauline Oster, Vice President Tribe Europe & North Africa w Accor, podkreśla unikalność projektu: - TRIBE to marka, która przemyślnie łączy design z komfortem, tworząc przestrzenie, które inspirują gości i umożliwiają im pełne doświadczenie miejskiego stylu życia. Dzięki współpracy z WING, nowy hotel w Budapeszcie staje się miejscem, gdzie nowoczesny design spotyka lokalną kulturę, tworząc niezapomniane wrażenia dla podróżujących.

Nowoczesne pokoje i przestrzenie 

Wspólne Hotel oferuje 332 nowoczesne pokoje, w tym 166 sygnowanych marką TRIBE, które łączą wysoki standard z wyrafinowanym designem. Każdy pokój wyposażony jest w najnowsze technologie oraz wygodne, stylowe meble. Przestrzenie wspólne, w tym lobby, restauracja i strefa fitness, zostały zaprojektowane tak, aby sprzyjać interakcjom i relaksowi, zachowując przy tym charakterystyczną dla marki TRIBE atmosferę.

Odpowiedzialność ekologiczna i innowacyjność

Projekt Liberty, w ramach którego powstał hotel, jest przykładem budownictwa zrównoważonego. Hotel stawia na ekologię i innowacyjność, co ma odzwierciedlenie w jego designie oraz wyborze materiałów. Dążenie do certyfikatów BREEAM Excellent i Access4you Gold świadczy o zobowiązaniu do tworzenia zdrowego i bezpiecznego środowiska dla gości i personelu.

Premiera marki na Węgrzech

Otwarcie ibis & TRIBE Budapest Stadium to znaczący krok dla marki TRIBE oraz sektora hotelarskiego. Z jego innowacyjnym podejściem do designu, komfortu i ekologii, hotel zapewnia nie tylko zakwaterowanie, ale całkowicie nowe doświadczenie hotelowe. Nowoczesne pokoje, przemyślane przestrzenie wspólne i odpowiedzialność ekologiczna to tylko niektóre z aspektów, które wyróżniają ten hotel na tle innych. TRIBE i WING kontynuują swoją misję dostarczania wyjątkowych doświadczeń hotelowych, a my z niecierpliwością oczekujemy na kolejne projekty.