Tegoroczne targi wnętrzarskie - Warsaw Home & Contract 2023 stały się okazją do zaprezentowania najważniejszych premier kolekcji rzemieślniczych produktów PAP DECO. Jeszcze w tym roku niektóre z nich pojawią się w sprzedaży, dlatego warto już w tym momencie zapoznać się z każdym nowym modelem z aż 5 różnych kolekcji! Przedstawiono ręcznie rzeźbione uchwyty i gałki meblowe przez Krzysztofa Renesa, ale także unikalne wzory mebli czy uchwyty w stylu modern classic.

Krzysztof Renes dla PAP DECO czyli kolekcja GEST

Ta współpraca stała się jedną z największych niespodzianek dla osób ceniących sobie niebanalne kształty uchwytów o artystycznym charakterze. Niewielka kolekcja mosiężnych uchwytów do mebli i drzwi oraz gałek meblowych składa się z kilku wyselekcjonowanych modeli, powstałych w wyniku ekspresji polskiego rzeźbiarza -Krzysztofa Renesa, który zamknął we wszystkich tych formach negatyw kontaktu ludzkiej dłoni z przedmiotem. 

Kolekcja ModernClassic - nowe uchwyty i gałki meblowe dla miłośników elegancji

Proste a jednocześnie eleganckie i lekkie optycznie - uchwyty relingowe, t-bary oraz niewielkie gałki do mebli stały się punktem skupienia miłośników nowoczesnej klasyki. Dzięki przewadze subtelnych kształtów każda seria wpasuje się aranżacyjnie w okazałą zabudowę: kuchenną, biurową czy tę w garderobie. Szeroki wybór rozmiarów i form pozwala dopasować każdy pochwyt do wielkości i rodzajów mebli - od najmniejszych szuflad do wysokich drzwi szaf.

Rzeźbiarski urok - meble rzeźbione ręcznie

Dzięki znajomości cech charakterystycznych mosiądzu, kolekcja mebli z tego szlachetnego materiału powiększyła się o kolejne, niepowtarzalne w formie modele. Połączenie mosiądzu z rodzinnej manufaktury z ręcznie przygotowanymi blatami z marmuru, onyksu, drewna czy szkła ukazało, że każdy mebel może stać się charakterystycznym akcentem we wnętrzu, będąc jednocześnie obiektem rzeźbiarskim o niebywałej dekoracyjności. Stoliki i konsola mogą wzbogacić pomieszczenia w stylu soft minimalism, japandi jak i francuskim czy klasycznym w zależności od osobistego wyboru koloru podstawy oraz rodzaju blatu.

Uchwyty dla koneserów unikalnego wzornictwa

Wzory zwierzęce, roślinne oraz abstrakcyjne wzbogaciły ponownie dobrze znane, stałe kolekcje uchwytów oraz gałek meblowych. Ukłonem w kierunku wielbicieli okrągłych uchwytów PAP DECO stało się stworzenie nowych wersji bestsellerowych pochwytów Ring o nieco delikatniejszej formie. Dzięki zastosowaniu praktykowanej przez lata tradycyjnej technologii odlewniczej, uzyskano niepowtarzalne, ręcznie rzeźbione kształty uchwytów dostępne w aż 13 różnorodnych wybarwieniach mosiądzu (np. srebrnym, czarnym czy złotym).

Więcej informacji na: www.papdeco.com