IKEA wprowadza na rynek kolekcję BRÄNNBOLL, zaprojektowaną z myślą o rosnących i zróżnicowanych potrzebach graczy oraz osób z nimi mieszkających. 20 wszechstronnych elementów kolekcji pomaga stworzyć komfortowe i angażujące środowisko do gry, które równie dobrze wpisuje się w domowy wystrój, gdy gra jest wyłączona.

Gry wideo, najpopularniejsze hobby na świecie, stanowią ważną część życia codziennego 3,3 miliarda osób. BRÄNNBOLL to kontynuacja pierwszej serii mebli gamingowych IKEA z Republic of Gamers z 2021 roku. Kolekcja oferuje inteligentne rozwiązania dla graczy ceniących styl i funkcjonalność, umożliwiając łatwe przechodzenie między różnymi platformami i pozycjami.

BRÄNNBOLL to nie tylko meble, ale także rozwiązania do przechowywania i akcesoria, które poprawiają komfort gry i ułatwiają codzienne życie. Funkcjonalne meble można łatwo przestawiać i dostosowywać do różnych przestrzeni. Kolekcja stawia na ergonomię, oferując różnorodne krzesła, w tym dmuchane, stacje do gry z możliwością składania, zarządzania kablami i przechowywania sprzętu, a także szafki, kosze i inne elementy umożliwiające organizację przestrzeni.

Nowy design BRÄNNBOLL odchodzi od tradycyjnych, ciemnych motywów gamingowych. Żywe kolory i elementy inspirowane sportami ulicznymi i athleisure tworzą unikatowy, energetyczny wygląd. Kolekcja będzie dostępna na wszystkich rynkach IKEA od września 2024 roku.

Więcej informacji na: www.ikea.com