Zakończyła się kolejna edycja kursów projektowania wnętrz organizowanych przez CREATOR. W tym roku laureatami zostali Helena Tylka z Warszawy oraz Dawid Szmechta z Wrocławia. Ich projekty wyróżniły się kreatywnością, funkcjonalnością oraz estetyką.

Helena Tylka - harmonia nowoczesności z akcentami kultury podhalańskiej

Helena Tylka, zwyciężczyni warszawskiej edycji, zaprojektowała mieszkanie dla młodego małżeństwa z Zakopanego. Jej projekt łączy nowoczesne elementy z tradycyjnymi akcentami podhalańskimi. Naturalne drewno, ręcznie rzeźbione meble i regionalne ozdoby nadają wnętrzu unikalnego charakteru.

Szczególną uwagę przyciągają nietypowe rozwiązania, takie jak łazienka inspirowana górską grotą oraz sypialnia z lewitującym łóżkiem. Tylka czerpała inspirację z rodzinnych tradycji, w tym z pracy ojca, cieśli. 

Dawid Szmechta - funkcjonalność z elementami glamour

Dawid Szmechta, laureat wrocławskiej edycji, stworzył projekt dla pary architektów, którzy pragnęli połączyć domowe zacisze z miejscem do pracy. Jasne barwy, marmurowe podłogi oraz złote dodatki w stylu glamour tworzą elegancką i funkcjonalną przestrzeń. Lustra i przeszklenia powiększają optycznie wnętrze, a drewniane elementy i białe lamele dodają mu ciepła. Dawid, studiujący Architekturę na Politechnice Opolskiej, planuje otworzyć własne biuro projektowe.

Kursy CREATOR - Twoja droga do kariery projektanta wnętrz

Jeśli myślisz o karierze w projektowaniu wnętrz, kursy CREATOR to doskonały wybór. Oferują one kompleksową edukację, dostępność online 24/7 oraz certyfikaty uznawane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Nowe edycje stacjonarne ruszają już jesienią. Więcej informacji znajdziesz na stronach creator.net.pl i creatorkursy.pl.