Ceniona na świecie polska modelka Kamila Szczawińska została twarzą najnowszej kampanii marki MILOO HOME. Kampania ta, zgodnie z dewizą „Every Home Has a Story”, otwiera przed nami jej dom i zachęca, by każdy odkrywał magię własnego wnętrza. Szczawińska inspiruje do tworzenia wyjątkowych, osobistych przestrzeni - na równi praktycznych i pięknych.

Niecodzienna współpraca modelki - zaprosiła markę do swoich wnętrz!

Sesje zdjęciowe i filmy reklamowe to dla Kamili Szczawińskiej codzienność. Jednak ta współpraca z MILOO HOME ma wyjątkowy charakter. Tym razem modelka wyjątkowo zaprasza do swojej przestrzeni prywatnej. Pokazuje, jak sama sięga po wartości szczególnie ważne dla MILOO HOME - elegancję, która harmonizuje z przytulnością oraz komfort, jaki wypływa z funkcjonalności.

Naturalne piękno jako inspiracja

Nowa kampania MILOO HOME zachęca do odkrywania magii własnych mieszkań i wypełniania ich własną, unikatową historią. Kamila Szczawińska mówi:„Świt to dla mnie czas odkrywania, gdy w promieniach wschodzącego Słońca odnajduję siłę i nadzieję. Meble towarzyszą mi niczym bliscy przyjaciele, dodając blasku mojej codzienności”. Jej przestrzeń to miejsce, gdzie może wyciszyć umysł i napełnić serce spokojem. „Odkrywam magię prawdziwego odpoczynku. Inspirując się harmonią dookoła, coraz częściej wybieram chwile na zewnątrz. Zanurzam się w naturalnym pięknie, regeneruję ciało i duszę” - dodaje modelka.

Design osobisty w sercu ogrodu - tak modelka urządziła swój ogród!

Meble, lampy i dodatki z bogatej oferty MILOO HOME pomagają w komponowaniu tak indywidualnych, bardzo prywatnych przestrzeni - w domu i w ogrodzie. W artystycznej sesji zdjęciowej, wykonanej przez Daniela Korzewę, widzimy Kamilę Szczawińską m.in. nad basenem, na okrągłym łóżku dziennym Maje Sand. Na deskowanym tarasie można zobaczyć sofę, szezlong, fotel i stolik z tej samej kolekcji - wyplatane z technorattanu wiernie naśladującego naturalny, ale odpornego na deszcz.

W głębi ogrodu, pod ścianą lasu, stanęły na trawie fotele, pufy i stoliki z kolekcji Tongo. Nowoczesne formy łączą się tu z innowacyjnymi rozwiązaniami, takimi jak wbudowane w stoliki oświetlenie solarne - zarazem nastrojowe i praktyczne, zwłaszcza w pewnej odległości od domu. Ukwiecona łąka podkreśla urok mebli wypoczynkowych Peneco, które wyróżniają się zastosowaniem naturalnego, litego drewna oraz sznurkowej plecionki. Na zdjęciach możemy też zobaczyć, jak Kamila Szczawińska relaksuje się w bujanym fotelu wiszącym Cocoon, który - co zrozumiałe - w ciepłej porze roku należy do absolutnych bestsellerów MILOO HOME.

Elegancja i funkcjonalność w jednym

Wybierając meble i dodatki do swojego ogrodu, Kamila Szczawińska stawia na połączenie elegancji z funkcjonalnością. Jak podkreśla, każda przestrzeń, którą tworzy, musi być nie tylko piękna, ale również praktyczna. „Moje miejsce do wypoczynku musi być azylem, gdzie mogę naładować baterie i cieszyć się chwilą spokoju. Dzięki meblom MILOO HOME udało mi się stworzyć przestrzeń, która idealnie odpowiada moim potrzebom” - mówi modelka.

Każdy dom ma swoją historię

Kampania MILOO HOME z udziałem Kamili Szczawińskiej jest doskonałą inspiracją dla wszystkich, którzy pragną stworzyć swoje własne, unikatowe przestrzenie. Zachęca do odkrywania piękna w codziennych chwilach i czerpania radości z małych rzeczy. „Każdy dom ma swoją historię” - to hasło przewodnie kampanii, które doskonale oddaje jej ideę. Dzięki MILOO HOME każdy z nas może napisać swoją własną, wyjątkową historię, w której dom i ogród staną się miejscem pełnym magii i harmonii.

Kamila Szczawińska: ambasadorka elegancji i komfortu

Wybór Kamili Szczawińskiej na twarz kampanii MILOO HOME nie jest przypadkowy. Modelka od lat znana jest z zamiłowania do piękna i elegancji. Jej styl życia, w którym harmonia i równowaga odgrywają kluczową rolę, doskonale wpisuje się w wartości promowane przez MILOO HOME. W najnowszej kampanii możemy zobaczyć, jak modelka łączy te wartości w swojej prywatnej przestrzeni, tworząc miejsce pełne ciepła i uroku.

Podsumowując, nowa kampania MILOO HOME z udziałem Kamili Szczawińskiej to doskonały przykład, jak połączyć elegancję z funkcjonalnością. Dzięki niej każdy z nas może odkryć magię własnego wnętrza i stworzyć przestrzeń, która będzie odzwierciedleniem naszych marzeń i pragnień. To zaproszenie do świata, gdzie design i komfort idą w parze, tworząc miejsce, które jest prawdziwym azylem w codziennym zgiełku.