Vestfrost to duńska marka projektująca urządzania AGD. Zgodnie ze swoim pochodzeniem, Vestfrost, oprócz funkcjonalności, stawia na design. Nowe urządzenia w portfolio marki - pralki i suszarki - są tego doskonałym przykładem. Pierwsza prezentacja w Polsce odbyła się w tym samym w idealnie pasującym do marki miejscu - designerskiej przestrzeni Wise Habit Concept Store przy ul. Żelaznej 34 w Warszawie.

Pralki i suszarki Vestfrost to połączenie najnowocześniejszych technologii z eleganckim designem. Urządzenia te oferują szeroki wachlarz programów i funkcji, które dbają o różnorodne rodzaje tkanin, zapewniając perfekcyjne rezultaty prania i suszenia nawet w przypadku najdelikatniejszych materiałów.

Sercem urządzeń Vestfrost są innowacyjne technologie, które gwarantują najwyższą jakość pielęgnacji ubrań. Specjalne programy chronią kolory i strukturę tkanin, a funkcje parowe pozwalają na odświeżenie i wygładzenie odzieży bez konieczności jej prania.

Pralki i suszarki Vestfrost zachwycają nie tylko funkcjonalnością, ale również wyglądem. Dostępne w dwóch głębokich kolorach - czerni i bieli - doskonale wpisują się w trendy minimalistycznego designu. Prosta forma, subtelne detale i szlachetne materiały sprawiają, że urządzenia te stanowią ozdobę każdego wnętrza.

Vestfrost to idealny wybór dla osób, które cenią połączenie najwyższej jakości z eleganckim designem. Pralki i suszarki tej marki to gwarancja perfekcyjnej pielęgnacji ubrań i satysfakcji z użytkowania.

Wolnostojąca pralka Vestfrost VW-FD4A1400EU i inteligentne technologie

Najnowsza pralka Vestfrost to połączenie pojemności (do 10 kg prania), bogatego zestawu programów (15) i innowacyjnych technologii, które gwarantują doskonałe rezultaty prania przy jednoczesnej oszczędności wody i energii.

Inteligentne funkcje dla perfekcyjnego prania:

 • ECO-LOGIC SYSTEM: Innowacyjny system, który automatycznie dostosowuje zużycie wody i energii do wielkości załadunku. W przypadku prania do połowy bębna, zużycie energii spada o 50%.
 • FOAM PROTECT: System kontroli ilości piany, który zapewnia optymalną efektywność prania i zapobiega nadmiernemu pienieniu.
 • UNBALANCE CONTROL: Mechanizm monitorujący równomierność rozłożenia prania w bębnie. W przypadku nierównomiernego załadunku, system automatycznie reguluje rozkład obciążenia i prędkość wirowania.
 • OVERFLOW PROTECTION SYSTEM: Funkcja ochrony przed przepełnieniem, która automatycznie uruchamia pompę spustową w przypadku wykrycia problemów z dopływem wody.
 • CHILD LOCK: Blokada przycisków na panelu sterowania, chroniąca przed przypadkową zmianą ustawień przez dzieci.
 • FAILURE DETECTION: System wykrywania usterek, który informuje o awarii za pomocą migającego sygnału na panelu sterowania.
 • BOOMERANG CABINET: Innowacyjny kształt bocznych ścianek, który redukuje wibracje i zapewnia stabilność urządzenia podczas pracy.
 • ANTI ALLERGIC: Specjalny program płukania, który usuwa z tkanin resztki detergentu, idealny dla osób z alergiami.
 • DELAY TIMER: Możliwość opóźnienia rozpoczęcia prania.
 • DOSE ON: Automatyczny dozownik detergentu i płynu do płukania, który precyzyjnie dobiera ilość środka czyszczącego do wielkości załadunku i rodzaju tkaniny.
 • STEAM WASH: Program wykorzystujący parę wodną do usuwania zagnieceń i zwiększenia higieny prania.

Pralka Vestfrost to gwarancja perfekcyjnej pielęgnacji ubrań, oszczędności i komfortu użytkowania.

Wolnostojąca suszarka Vestfrost - perfekcyjna pielęgnacja delikatnych tkanin

Suszarka Vestfrost to idealne uzupełnienie pralki tej samej marki. Może działać jako samodzielne urządzenie lub w duecie z pralką, tworząc kompaktowy zestaw idealny do mniejszych pomieszczeń. Urządzenia te można ze sobą zestawić, oszczędzając miejsce w pralni i zapewniając wygodę użytkowania.

Suszarka Vestfrost została zaprojektowana z myślą o delikatnych tkaninach. Dzięki innowacyjnym technologiom zapewnia ona skuteczną ochronę włókien, dbając o ubrania nawet te najbardziej wymagające. Specjalny program HEAT PUMP gwarantuje doskonałe rezultaty suszenia przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii elektrycznej.

Komfort użytkowania to kolejny priorytet marki Vestfrost. Suszarka posiada duże, wygodnie otwierane drzwi bębna, a dzięki funkcji FLEXI DOOR można dostosować kierunek ich otwierania do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo, urządzenie wyposażone jest w cichy silnik inwerterowy, który zapewnia nie tylko skuteczną pracę, ale również komfort akustyczny.

Suszarka Vestfrost o pojemności 9 kg należy do najwyższej klasy energetycznej A+++, co oznacza niskie zużycie energii i oszczędność pieniędzy. Urządzenie można również sterować zdalnie za pomocą aplikacji mobilnej Veezy, co zapewnia dodatkową wygodę i kontrolę nad procesem suszenia.

Główne cechy suszarki Vestfrost:

 • Możliwość pracy jako samodzielne urządzenie lub w duecie z pralką Vestfrost
 • Delikatne suszenie dzięki innowacyjnym technologiom
 • Program HEAT PUMP redukujący zużycie energii
 • Duże, wygodne drzwi bębna z funkcją FLEXI DOOR
 • Cichy silnik inwerterowy
 • Pojemność 9 kg
 • Klasa energetyczna A+++
 • Sterowanie zdalne za pomocą aplikacji mobilnej Veezy

Suszarka Vestfrost to gwarancja perfekcyjnej pielęgnacji ubrań, komfortu użytkowania i oszczędności.

Więcej informacji na: vestfrosthome.eu/pl