W czwartek 20 czerwca, o godzinie 8.00, architekci i projektanci z całej Polski będą mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu - "Spotkaniu na Śniadanie #6". Tym razem cykl inspirujących i edukacyjnych programów dla profesjonalistów z branży architektonicznej i projektowej odbędzie się w niecodziennym miejscu - na plaży Gdańsk Jelitkowo, w urokliwej przestrzeni restauracji Piach i Woda. To wyjątkowe spotkanie organizowane przez archidesk.pl obiecuje dostarczyć mnóstwo inspiracji i wartościowych treści.

Wakacyjna sceneria i wyjątkowi goście

"Spotkanie na śniadanie #6" to nie tylko inspirujące prelekcje, ale także szansa na spędzenie czasu w letniej, wakacyjnej scenerii. Plaża, morze i słońce będą tłem dla rozmów o najnowszych trendach w architekturze i projektowaniu wnętrz. W programie wezmą udział wyśmienici goście, reprezentujący różne środowiska branżowe. Wśród nich znajdą się redaktorzy, dziennikarze, profesorowie, designerzy, blogerzy, deweloperzy oraz trójmiejscy projektanci. Spotkanie uświetni obecność młodego, prężnie działającego rektora elekta ASP Gdańsk oraz twórców gdańskiej 100czni - miejsca, które jest symbolem kreatywności i łączenia społeczności.

Agenda pełna inspiracji

Dwugodzinny blok "Perspektywa" zaplanowany na to wydarzenie, to czas, w którym eksperci rynku architektonicznego i projektowego podzielą się swoimi spostrzeżeniami i wnioskami z pierwszej połowy roku. Dyskusje będą dotyczyły nie tylko lokalnych realizacji architektonicznych, ale także globalnych trendów i nowości w projektowaniu. Czego możemy spodziewać się w przyszłości? Jakie wyzwania stoją przed branżą? Na te i inne pytania postarają się odpowiedzieć zaproszeni goście.

Gospodarze i goście specjalni

Program poprowadzą Justyna Siejka z HSH PR oraz Jan Sikora, znany gdański architekt z pracowni Sikora Wnętrza. Wśród gości specjalnych znajdą się między innymi:

  • Marcin Szczelina - redaktor naczelny "Architecture Snob"
  • Adam Świerzewski - profesor ASP w Gdańsku, prorektor ds. współpracy i promocji
  • Anna Grużewska - redaktor naczelna "Czas na Wnętrze"
  • Kamil Domachowski - IFAgroup
  • Karolina Chmielowiec - ARCHITECT@WORK
  • Natalia Balcerzak - prezes SARP Oddział Wybrzeże
  • Robert Konieczny - KWK PROMES
  • Piotr Wejman - Wejman Property & more

Lokalny koloryt i kultura

Jednym z najbardziej oczekiwanych punktów programu będzie rozmowa z rektorem elektem ASP Gdańsk oraz twórcami gdańskiej 100czni. To miejsce, znane ze swojej dynamiki i unikalnych wydarzeń kulturalno-artystycznych, stanie się inspirującym kontekstem do rozmów o współczesnej architekturze i projektowaniu przestrzeni publicznych. Gdańska 100cznia to przestrzeń, która nie tylko wspiera lokalnych twórców, ale także integruje różne środowiska, tworząc unikalne miejsce spotkań i wymiany myśli.

Oglądaj na żywo i ciesz się wakacjami z archidesk.pl

Dla tych, którzy nie będą mogli osobiście uczestniczyć w spotkaniu, archidesk.pl przygotował transmisję na żywo, dostępną pod linkiem: archidesk.pl/tv/241. Dzięki temu każdy zainteresowany będzie mógł śledzić wydarzenie z dowolnego miejsca na świecie, czerpiąc inspiracje z wygodnego fotela lub leżaka na plaży.

Latem archidesk.pl zachęca również do odpoczynku i powrotu do nagrań z pierwszej połowy roku, które będą dostępne na platformie. To doskonała okazja, aby nadrobić zaległości i przygotować się na nowe odcinki "Spotkania na śniadanie", które powrócą z nową energią i gośćmi już od września.

Podsumowanie

"Spotkanie na śniadanie #6" to wyjątkowe wydarzenie, które łączy w sobie profesjonalizm, inspirację i letni relaks. Plaża Gdańsk Jelitkowo stanie się centrum architektonicznych dyskusji, a obecność wybitnych gości zagwarantuje wysoki poziom merytoryczny programu. To spotkanie jest obowiązkowym punktem dla wszystkich, którzy pragną być na bieżąco z najnowszymi trendami i wyzwaniami w branży architektonicznej i projektowej.

Serdecznie zapraszamy do udziału i śledzenia transmisji na żywo!