Znane marki farb, Tikkurila i Beckers, ogłosiły rozpoczęcie serii bezpłatnych spotkań z profesjonalnymi projektantami wnętrz, które będą miały miejsce w wybranych sklepach Leroy Merlin w całej Polsce. Inicjatywa, mająca na celu pomoc osobom planującym remonty, potrwa do końca września, oferując nieocenione wsparcie w wyborze idealnych kolorów i farb do domowych wnętrz.

Profesjonalne wsparcie w trudnych wyborach

Wybór odpowiedniego odcienia farby to wyzwanie, z którym zmaga się wiele osób planujących odświeżenie swoich wnętrz. Wbrew pozorom, to zadanie może okazać się trudniejsze, niż się wydaje. Na odbiór koloru wpływa wiele czynników, z których najważniejszym jest światło.

Jak zauważa Aneta Stopa, kierownik marki Beckers: „Wybór odcienia do domowych wnętrz to wbrew pozorom niełatwe zadanie. Na odbiór koloru wpływa przecież szereg czynników, w tym najważniejszy z nich, czyli światło. W rezultacie w zależności od pory dnia, rodzaju oświetlenia, ale też rodzaju farby, odcień na ścianach może prezentować się zupełnie inaczej. Aby efekty malowania spełniły nasze oczekiwania, warto skorzystać ze wsparcia profesjonalistów, którzy bazując na swojej wiedzy i praktycznym doświadczeniu podpowiedzą, na co zwrócić uwagę wybierając farbę, a także pomogą dobrać kolor, który w pełni wykorzysta potencjał wnętrza”.

Spotkania z ekspertami w Leroy Merlin

Spotkania z projektantami wnętrz będą odbywać się w każdy piątek i sobotę w wybranych sklepach Leroy Merlin. To doskonała okazja, by skorzystać z darmowych porad specjalistów, którzy pomogą w doborze odpowiednich produktów Tikkurila i Beckers oraz doradzą, jakie odcienie najlepiej sprawdzą się w poszczególnych pomieszczeniach. Uczestnicy spotkań będą mieli możliwość przyniesienia ze sobą zdjęć swoich wnętrz, co pozwoli designerom na bardziej precyzyjne i spersonalizowane doradztwo.

Jakie korzyści niesie ze sobą uczestnictwo?

Dla wielu osób planujących remont, spotkanie z projektantem wnętrz może być kluczowe w podjęciu decyzji dotyczących kolorystyki i rodzaju farby. Profesjonalne wsparcie pomoże uniknąć typowych błędów, takich jak wybór niewłaściwego odcienia, który w różnych warunkach oświetleniowych prezentuje się inaczej niż oczekiwano. Designerzy podpowiedzą, jakie kolory i farby sprawdzą się najlepiej w danym wnętrzu, biorąc pod uwagę jego charakterystykę i funkcję.

Ponadto, spotkania te są świetną okazją do poznania najnowszych trendów w designie wnętrz. Dzięki temu uczestnicy będą mogli zainspirować się nowymi pomysłami i rozwiązaniami, które mogą wprowadzić do swoich domów. Otrzymując profesjonalne porady, zyskają pewność, że ich wnętrza będą nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne.

Dlaczego warto skorzystać z porad Tikkurila i Beckers?

Tikkurila i Beckers to marki znane z wysokiej jakości produktów farbiarskich. Ich farby charakteryzują się trwałością i szeroką paletą kolorystyczną, co pozwala na realizację nawet najbardziej wymagających projektów wnętrzarskich. Korzystając z porad specjalistów tych marek, można mieć pewność, że dobór farby będzie idealnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań.

Podczas spotkań projektanci pomogą również w doborze odpowiedniego rodzaju farby, uwzględniając specyfikę pomieszczenia. Inne wymagania mają przecież farby do łazienki, gdzie wilgotność jest wysoka, a inne do salonu czy sypialni. Profesjonalne doradztwo pozwoli uniknąć problemów z późniejszym użytkowaniem pomalowanych powierzchni.

Jak przygotować się na spotkanie?

Aby porada była jeszcze bardziej efektywna, warto przynieść ze sobą zdjęcia wnętrz, które mają być poddane metamorfozie. Dzięki temu designerzy będą mogli dokładnie ocenić, jakie rozwiązania będą najlepsze dla konkretnego przypadku. Warto także zastanowić się wcześniej nad swoimi oczekiwaniami i preferencjami kolorystycznymi, co pozwoli na bardziej efektywną współpracę z projektantem.

Harmonogram spotkań

Cykl spotkań rozpoczął się na początku czerwca i potrwa do końca września. Spotkania odbywają się w każdy piątek i sobotę w wybranych sklepach Leroy Merlin. Szczegółowy harmonogram dostępny jest na stronach internetowych marek Tikkurila i Beckers oraz w wybranych sklepach Leroy Merlin. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, ale ze względu na duże zainteresowanie, warto zarezerwować sobie miejsce z wyprzedzeniem.

Podsumowanie

Cykl bezpłatnych porad organizowany przez marki Tikkurila i Beckers to wyjątkowa okazja dla wszystkich planujących remont. Profesjonalne wsparcie projektantów wnętrz pomoże w wyborze odpowiednich farb i kolorów, co zapewni piękny i długotrwały efekt.

Spotkania z designerami to również doskonała okazja do poznania najnowszych trendów w designie wnętrz oraz zainspirowania się nowymi pomysłami. Nie przegap tej wyjątkowej szansy na metamorfozę swojego wnętrza z pomocą ekspertów Tikkurila i Beckers. Zapraszamy do udziału w spotkaniach i skorzystania z fachowych porad, które pomogą w stworzeniu wymarzonego domu.