Estetyka i trwałość 

Dalia Delicja to kolekcja łącząca w sobie nie tylko estetykę, ale także trwałość i wysoką jakość. Każdy produkt jest starannie wykonany z najwyższej jakości materiałów, aby towarzyszył nam przez wiele sezonów. Klasyczny kształt porcelany przeplata się z delikatnym odcieniem wanilii, łącząc piękno i harmonię. Kolekcja doskonale sprawdzi się podczas podawania wakacyjnych śniadań, aromatycznej porannej kawy i sezonowych owoców.

Delikatna forma i pastelowa zieleń

Dalia Fantazja to kolekcja, w której to finezja ożywa w pastelowej zieleni i delikatnej formie. Każdy wzór, każda forma wyraża piękno i głębię, przekazując niezwykłe emocje. Każdy element kolekcji to prawdziwe dzieło sztuki, które pobudza naszą wyobraźnię i przenosi nas w świat fantazji. Doskonale sprawdzi się do serwowania wykwintnego rodzinnego obiadu.

Komfort i wygoda

Dalia Melodia to kolekcja, w której melodyjne linie zachwycają nasze zmysły. Wzornictwo jest inspirowane najpiękniejszymi dźwiękami, które rozbrzmiewają w sercach miłośników sztuki. Doskonale sprawdzi się do podawania letnich, owocowych podwieczorków w towarzystwie dobrej muzyki. Pudrowy róż nadaje kolekcji delikatności, a piękny relief elegancji. Dalia Melodia wprowadza w nasze życie komfort i wygodę, na które zasługuje każdy z nas!

Klasyczne kształty

Dalia Poezja stanowi idealne dopełnienie do malowniczego otoczenia, letniego słońca i niebieskiego nieba. Jasny, błękitny kolor oraz klasyczne kształty powodują, że kolekcja nie tylko emanuje elegancją, ale jest też bardzo funkcjonalna. Doskonale sprawdzi na pikniku na plaży, podczas zachodzącego słońca.

Piękno kolekcji Dalia

Porcelana marki Chodzież gości na naszych stołach od 1852 roku i towarzyszy nam podczas niezapomnianych chwil spędzonych z bliskimi. Pozwala kultywować tradycję w ponadczasowym wydaniu! Elegancja spotyka się z funkcjonalnością, a delikatność ze zdecydowanym projektem. Odkryj piękno pastelowych kolorów kolekcji Dalia podczas tegorocznego lata.

Więcej informacji na: porcelana.pl