Redakcja portalu czasnawnetrze.pl z ogromną przyjemnością informuje o nadchodzących Wiosennych Targach Plakatu 2024, które odbędą się w sobotę, 13 kwietnia, w historycznej przestrzeni Domu Towarowego Braci Jabłkowskich oraz w formie online. To wydarzenie, którego nie można przegapić, skupi wokół siebie niemal 100 najwybitniejszych polskich plakacistów, kolekcjonerów oraz autorów wspaniałych, wielkoformatowych grafik.

Spotkajmy się na Wiosennych Targach Plakatu!

Wiosenne Targi Plakatu są prawdziwym świętem sztuki plakatu, łączącym tradycję z nowoczesnością. Organizowane w sercu Warszawy, przyciągają tysiące miłośników i twórców, ożywiając kulturalny krajobraz miasta. Dzięki nim plakat powraca do łask i zdobi wnętrza nie tylko mieszkań, ale też urzędów i biur, odnajdując nowe miejsce w sercach entuzjastów sztuki.

Co czeka odwiedzających?

Spotkania z artystami: Wspaniała okazja do osobistego poznania twórców, zdobycia unikalnych, sygnowanych plakatów.

Atrakcje dla całej rodziny: Edukacja graficzna dla najmłodszych, możliwość przetestowania tabletów graficznych marki BOSTO.

Zakupy online: Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się osobiście, przewidziana została opcja zakupów online od 8 do 21 kwietnia na platformie targiplakatu.pl/sklep

Odkryj plakat na nowo

Targi to nie tylko możliwość zakupu wyjątkowych plakatów, ale również szansa na doświadczenie estetycznego odjazdu, odkrycie niezliczonych inspiracji i nawiązanie nowych, ciekawych znajomości. Wszystko to w zabytkowej atmosferze Domu Towarowego Braci Jabłkowskich, który na jeden dzień stanie się centrum polskiej sztuki plakatu.

Praktyczne informacje

Miejsce: Warszawa, Dom Towarowy Braci Jabłkowskich, ul. Bracka 25 oraz online

Data: 13 kwietnia 2024, godziny 11:00-19:00 (Warszawa); 8-21 kwietnia 2024 (online)

Wstęp: 8 zł - bilety dostępne na miejscu

Link do wydarzenia fb: https://www.facebook.com/events/s/targi-plakatu-wiosna-2024/350207074544292/

 

Autor
Wiosenne Targi Plakatu już 13 kwietnia w Warszawie!
Redakcja portalu
Redakcja portalu CzasNaWnętrze.pl to zespół pasjonatów designu i aranżacji wnętrz. Dzielimy się inspiracjami, poradami i najnowszymi trendami w urządzaniu przestrzeni....